2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia komputerowego i drukującego oraz licencji oprogramowania, gastronomicznego, scenicznego oraz sprzętu AGD
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa wyposażenia komputerowego i drukującego oraz licencji oprogramowania, gastronomicznego, scenicznego oraz sprzętu AGD w podziale na 4 części. 1.1 W części 1” Zakup i dostawa wyposażenia gastronomicznego” 1.2 W części 2 „Zakup i dostawa wyposażenia - sprzętu AGD” 1.3 W części 3 „ Zakup i dostawa wyposażenia komputerowego i drukującego oraz licencji oprogramowania” 1.4 W części 4 "Zakup i dostawa wyposażenia scenicznego" 2. Obowiązki wykonawcy i informacje dodatkowe dla każdej z części: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie wszelkich prac pomocniczych i towarzyszących niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia należy wykonywać z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa. 3) Wykonawca zobowiązany jest szczegółowo zapoznać się ze wzorem umowy i wymaganiami w nim zawartymi również uwzględnić w cenie oferty oraz zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w nim.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia gastronomicznego
Beschreibung: 1.1 W części 1” Zakup i dostawa wyposażenia gastronomicznego” przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę wyposażenia gastronomicznego, szczegółowo opisanego w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 8 do SWZ. Wspólny Słownik Zamówień CPV: Główny kod CPV: 39314000-6: Przemysłowy sprzęt kuchenny Dodatkowe kody CPV:, 42716120-5 – Pralki, 2513200-7 - Urządzenia chłodnicze 39312000-2 - Urządzenia do przygotowania żywności 39711100-0- Chłodziarki i zamrażarki, 39715100-8 - Elektryczne podgrzewacze wody, 42215000-6- Maszyny do przemysłowego przygotowywania lub produkcji żywności lub napojów 39121200-8- Stoły 42215200-8 Maszyny do przetwarzania żywności 34911100-7 Wózki 44411000-4 – Wyroby sanitarne 39713100-4 – Zmywarki do naczyń 39173000-5 Meble do przechowywania 39224340-3 Kosze 39141000-2 – Meble i wyposażenie kuchni Całkowity szacunkowy rząd wielkości umowy w sprawie zamówienia kwalifikuje postępowanie do zamówienia szacowanego łącznie o wartości powyżej 216 tys. euro dla dostaw i wynosi 38 358,23 zł netto (informacja w odpowiedzi na wymóg pkt 8 części C, zał. 5 DYREKTYWY PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r.)
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42716120 Waschmaschinen, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 39715100 Elektrische Durchlauferhitzer oder Warmwasserspeicher und Tauchsieder, 42215000 Maschinen für die industrielle Zubereitung oder Herstellung von Lebensmitteln oder Getränken, 39121200 Tische, 42215200 Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln, 34911100 Handwagen, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39173000 Lagerungseinheiten, 39224340 Mülleimer, 39141000 Küchenmöbel, 42513200 Kühlvorrichtungen, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia - sprzętu AGD
Beschreibung: 1.2 W części 2 „Zakup i dostawa wyposażenia - sprzętu AGD” przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę wyposażenia – sprzętu AGD, szczegółowo opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 8 do SWZ. Główny kod CPV: 39710000-2: Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego Dodatkowe kody CPV: 39150000-8 Różne meble i wyposażenie, 39711360 - Piekarniki 39713200-5 - Maszyny piorące i suszarki do ubrań 9711400-3 Ruszty, płyty grzewcze (AGD), płytki do podgrzewania potraw i pierścienie do gotowania 39221000-7 Sprzęt kuchenny 42514200-4 Elektrostatyczne urządzenia do oczyszczania powietrza i gazu 42163000-9 Generatory pary Całkowity szacunkowy rząd wielkości umowy w sprawie zamówienia kwalifikuje postępowanie do zamówienia szacowanego łącznie o wartości powyżej 216 tys. euro dla dostaw i wynosi 35 368,29 zł netto (informacja w odpowiedzi na wymóg pkt 8 części C, zał. 5 DYREKTYWY PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r.)
Haupteinstufung (cpv): 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39711360 Öfen, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 39711400 Bratöfen, Kochfelder, Kochplatten und Kochringe, 42163000 Dampferzeuger, 42514200 Elektrostatische Luft- und Gasfilter, 39221000 Kücheneinrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia komputerowego i drukującego oraz licencji oprogramowania
Beschreibung: 1.3 W części 3 „ Zakup i dostawa wyposażenia komputerowego i drukującego oraz licencji oprogramowania” przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę wyposażenia komputerowego i drukującego oraz licencji oprogramowania, szczegółowo opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 9 do SWZ.”. Główny kod CPV: 30200000-1 Urządzenia komputerowe Dodatkowe kody CPV: 30231300 - Monitory ekranowe 30213100 - Komputery przenośne 48624000 - Pakiety oprogramowania dla systemów operacyjnych komputerów osobistych (PC) 30192113 - Wkłady drukujące 32342000 - Urządzenia głośnikowe 30211500-6 – Centralne jednostki przetwarzające 32421000-0 Okablowanie sieciowe 32322000-6 Urządzenia multimedialne 30237200-1 Akcesoria komputerowe 30237260-9 Wsporniki do montowania monitorów na ścianie 30231320-6 Monitory dotykowe 30232100-5 Drukarki i plotery Całkowity szacunkowy rząd wielkości umowy w sprawie zamówienia kwalifikuje postępowanie do zamówienia szacowanego łącznie o wartości powyżej 216 tys. euro dla dostaw i wynosi 243 719,47 zł netto (informacja w odpowiedzi na wymóg pkt 8 części C, zał. 5 DYREKTYWY PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r.)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 30211500 Hauptprozessor (CPU) oder Prozessoren, 32322000 Multimediaausrüstung, 30192113 Tonerkassetten, 32342000 Lautsprecher, 32421000 Netzverkabelung, 30237200 Computerzubehör, 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen, 30231320 Tastbildschirme
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia scenicznego
Beschreibung: 1.4 W części 4 "Zakup i dostawa wyposażenia scenicznego" przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę wyposażenia scenicznego, szczegółowo opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 9 do SWZ. Główny kod CPV 31527260-6 Systemy oświetleniowe, Dodatkowe kody CPV: 32342410-9 Sprzęt dźwiękowy 32341000-5 Mikrofony 32342420-2 Studyjne konsole mikserskie Całkowity szacunkowy rząd wielkości umowy w sprawie zamówienia kwalifikuje postępowanie do zamówienia szacowanego łącznie o wartości powyżej 216 tys. euro dla dostaw i wynosi 12 700,00 zł netto (informacja w odpowiedzi na wymóg pkt 8 części C, zał. 5 DYREKTYWY PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r.)
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung, 32341000 Mikrofone, 32342420 Studiomischpult