2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en installeren van PV installaties op diverse locatie van i-mens vzw via mini-competitie
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren en installeren van PV installaties op diverse locatie van i-mens vzw via mini-competitie
Interne Kennung: PPP0ZJ-164/6046/2026-022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-022_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 31440000 Batterien, 31422000 Batteriesätze
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Het staat de opdrachtnemer vrij om een optioneel voorstel te formuleren voor de plaatsing van een batterij – opslagsysteem in combinatie met de PV – installatie. * Het voorgestelde systeem dient volledig te voldoen aan de geldende wetgeving, normen en veiligheidsvoorschriften; * De opdrachtgever neemt dit voorstel in overweging, maar de uiteindelijke beslissing over de plaatsing van een batterij – installatie wordt genomen op een later tijdstip; * In het voorstel worden minimaal opgenomen: - De technische specificaties van het batterij - opslagsysteem; - De compatibiliteit met de voorgestelde omvormers en de bestaande installatie; - De uitbreidingsmogelijkheden en flexibiliteit om in de toekomst in te spelen op energiemarkten, waaronder de day – ahead markt en de onbalansmarkt; - De randvoorwaarden voor integratie in een toekomstgericht energiemanagementsysteem.)