2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondersteunende Diensten Programmabureau
Beschreibung: Ondersteunende Diensten Programmabureau Stichting AIC4NL. De overeenkomst bestaat uit een looptijd van 18 maanden met tweemaal een mogelijkheid tot verlenging van 1 jaar. De maximale waarde van de opdracht is €490.000,00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75112000 Verwaltungsdienstleistungen für Unternehmenstätigkeit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ondersteunende Diensten Programmabureau. Voor verdere informatie verwijzen wij u door naar het beschrijvend document.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de looptijd