224953-2026 - Ergebnis
Polen – Kopfbedeckungen und Zubehör für Kopfbedeckungen – Zawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę furażerek-czapek ćwiczebnych na okres 36 miesięcy.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę furażerek-czapek ćwiczebnych na okres 36 miesięcy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę furażerek-czapek ćwiczebnych - Specyfikacja techniczna ST 6/Ckt/2018 edycja marzec 2018 (Furażerka-czapka ćwiczebna) oraz specyfikacja techniczna ST 51/Ckt/2019 Edycja wrzesień 2019 (Tkanina na mundury ćwiczebne (bluzy i spodnie) i furażerki – bawełniano-poliestrowa typu ripstop). Zamawiający w każdym wszczętym postępowaniu zobowiązuje się udzielić zamówienia na minimum 3000 sztuk furażerek-czapek ćwiczebnych oraz maksymalnie 7000 sztuk furażerek-czapek ćwiczebnych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung694118-2025
Interne Kennung249/Ckt/25/AK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18443000 Kopfbedeckungen und Zubehör für Kopfbedeckungen
5. Los
LosLOT-0001