224954-2026 - Wettbewerb
Belgien – Technische Kontrolle – Provinciaal patrimonium en paraprovinciale instelling: Keuren van alle elektrische installaties (2026-2036)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provinciaal patrimonium en paraprovinciale instelling: Keuren van alle elektrische installaties (2026-2036)
Beschreibung: De opdracht omvat het uitvoeren van ad hoc en periodieke keuringen op elektrische installaties op laagspanning en hoogspanning, inclusief voorafgaande adviezen en gespecialiseerde onderzoeken.
Interne Kennung: PPP0AK-4599/6379/2024-0565
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-0565_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631400 Technische Überwachung an Ingenieurbauten