224963-2025 - Wettbewerb
Polen – Orientierungsdienste – Usługa ochrony w budynkach jednostek organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa ochrony w budynkach jednostek organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy
BeschreibungUsługa ochrony w budynkach jednostek organizacyjnych ENEA Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy
Interne KennungRPUZ/P/0194/2025/EC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. na terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz przy ul. Dr E. Warmińskiego 8 oraz BOK przy ul. Dr E. Warmińskiego 6
BeschreibungCzęść 1: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. na terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz przy ul. Dr E. Warmińskiego 8 oraz BOK przy ul. Dr E. Warmińskiego 6
Interne KennungRPUZ/P/0194/2025/EC-cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
LosLOT-0007
TitelCześć 2: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. na terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz – Biura i magazyny w Bydgoszczy przy ul. Igrzyskowej 2
BeschreibungCześć 2: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. na terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz – Biura i magazyny w Bydgoszczy przy ul. Igrzyskowej 2
Interne KennungRPUZ/P/0194/2025/EC-cz. 2
LosLOT-0008
TitelCzęść 3: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. na terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz – RD Bydgoszcz przy ul. Kąpielowej 6
BeschreibungCzęść 3: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. na terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz – RD Bydgoszcz przy ul. Kąpielowej 6
Interne KennungRPUZ/P/0194/2025/EC-cz. 3
LosLOT-0009
TitelCzęść 4: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. na terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz – RD Chojnice przy ul. Sępoleńskiej 15
BeschreibungCzęść 4: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. na terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz – RD Chojnice przy ul. Sępoleńskiej 15
Interne KennungRPUZ/P/0194/2025/EC-cz. 4
LosLOT-0010
TitelCzęść 5: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. na terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz – RD Nakło w Nakle nad Notecią przy ul. Nowej 41A
BeschreibungCzęść 5: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. na terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz – RD Nakło w Nakle nad Notecią przy ul. Nowej 41A
Interne KennungRPUZ/P/0194/2025/EC-cz. 5
LosLOT-0011
TitelCzęść 6: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. na terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz – BOK w Mogilnie przy ul. Obrońców Mogilna 3a
BeschreibungCzęść 6: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. na terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz – BOK w Mogilnie przy ul. Obrońców Mogilna 3a
Interne KennungRPUZ/P/0194/2025/EC-cz. 6
LosLOT-0012
TitelCzęść 7: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. ma terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz – RD Świecie przy ul. Wojska Polskiego 38A
BeschreibungCzęść 7: Usługa ochrony obiektów ENEA Operator Sp. z o.o. ma terenie Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz – RD Świecie przy ul. Wojska Polskiego 38A
Interne KennungRPUZ/P/0194/2025/EC-cz. 7