See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pojištění majetku a odpovědnosti, pojištění vozidel, cestovní pojištění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní pojištění majetku (živelní pojištění, pojištění odcizení a vandalismu, pojištění skel, pojištění elektroniky/strojů, pojištění věcí přepravovaných vlastními vozidly) a odpovědnosti (pojištění obecné odpovědnosti a odpovědnosti z držby nemovitosti, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou výrobkem) Ostravské univerzity, pojištění vozidel Ostravské univerzity, cestovní pojištění zaměstnanců Ostravské univerzity a dalších osob, které vykonávají pracovní činnost na základě uzavřeného smluvního vztahu s Ostravskou univerzitou. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v této zadávací dokumentaci a jejich přílohách. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky činí 15 120 000,- Kč (pojišťovací činnost je dle § 55 zák. č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, osvobozená od DPH bez nároku na odpočet daně) a je stanovena jako součet předpokládané hodnoty veřejné zakázky a předpokládané hodnoty změn vyhrazených podle § 100 odst. 1 a 3 zákona. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky bez vyhrazené změny závazku činí celkem 8 400 000,- Kč. Předpokládaná hodnota změn závazků ze smlouvy, jejichž možnost byla vyhrazena v zadávací dokumentaci (čl. 12.1.) podle § 100 odst. 1 zákona činí 4 200 000 Kč. Předpokládaná hodnota změn závazku ze smlouvy, jejichž možnost byla vyhrazena v zadávací dokumentaci (čl. 12.1.) podle § 100 odst. 3 zákona činí 2 520 000 Kč.
Interne Kennung: 93/90162/VZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Pojištění majetku a odpovědnosti
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní pojištění majetku (živelní pojištění, pojištění odcizení a vandalismu, pojištění skel, pojištění elektroniky/strojů, pojištění věcí přepravovaných vlastními vozidly) a odpovědnosti (pojištění obecné odpovědnosti a odpovědnosti z držby nemovitosti, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou výrobkem) Ostravské univerzity.
Interne Kennung: 93/90162/VZ/2025 - část 1
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz čl. 12.1 zadávací dokumentace dostupné na profilu zadavatele.
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Cestovní pojištění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je cestovní pojištění zaměstnanců Ostravské univerzity a dalších osob, které vykonávají pracovní činnost na základě uzavřeného smluvního vztahu s Ostravskou univerzitou.
Interne Kennung: 93/90162/VZ/2025 - část 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Pojištění vozidel
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pojištění vozidel Ostravské univerzity.
Interne Kennung: 93/90162/VZ/2025 - část 2
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen