224981-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników bakteriologicznych wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania identyfikacji lekooporności oraz posiewów krwi i innych płynów ustrojowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników bakteriologicznych wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania identyfikacji lekooporności oraz posiewów krwi i innych płynów ustrojowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników bakteriologicznych wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania identyfikacji lekooporności oraz posiewów krwi i innych płynów ustrojowych. Ilości zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy Opis przedmiotu zamówienia tj. wymagane parametry medyczno-techniczne stanowi Załącznik nr 2 do SWZ Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ. Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.
Interne Kennung: DL.262.5.2026.JŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa odczynników bakteriologicznych wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania identyfikacji lekooporności oraz posiewów krwi i innych płynów ustrojowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników bakteriologicznych wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania identyfikacji lekooporności oraz posiewów krwi i innych płynów ustrojowych. Ilości zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy Opis przedmiotu zamówienia tj. wymagane parametry medyczno-techniczne stanowi Załącznik nr 2 do SWZ Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.