See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania i rozwiązań informatycznych dla RCL 2 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawę oprogramowania i rozwiązań informatycznych dla RCL w ramach 2 części: Część 1: Dostawa i wdrożenie oprogramowania do zarządzaniem domeną komputerową na rzecz Rządowego Centrum Legislacji, w tym: a) zapewnienie 1 szt. wieczystej (niewypowiadalnej przez licencjodawcę) licencji oprogramowania ADManager Plus Professional Single Installation License fee for 1 Domain (Unrestricted Objects) with 5 helpdesk Technicians lub rozwiązania równoważnego; b) wdrożenie i konfiguracja rozwiązania, zgodnie z wymaganiami technicznymi RCL; c) zapewnienie wsparcia, opartego na wsparciu producenta wdrożonego rozwiązania, przez okres 12 miesięcy. Część 2: Rozbudowa rozwiązania do monitorowania serwerów i stacji roboczych na rzecz Rządowego Centrum Legislacji, w tym: a) Dostarczenie na rzecz RCL 155 szt. dożywotnich (niewypowiadalnych przez licencjodawcę) licencji oprogramowania ADAudit Plus Professional Single Installation License fee for Workstation lub rozwiązania równoważnego; b) dostarczenie na rzecz RCL 20 szt. dożywotnich (niewypowiadalnych przez licencjodawcę) licencji ADAudit Plus Professional Single Installation License fee for Member Servers lub rozwiązania równoważnego; c) wdrożenie i konfiguracja licencji, o których mowa powyżej, zwanych dalej zbiorczo „Licencjami”, oraz obecnie posiadanego rozwiązania, zgodnie z wymaganiami technicznymi RCL; d) w przypadku zaoferowania rozwiązań równoważnych, o których mowa powyżej zapewnienie wsparcia opartego na wsparciu producenta wdrożonego rozwiązania równoważnego przez 12 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 836161-2025
Interne Kennung: PN-46/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa i wdrożenie oprogramowania do zarządzaniem domeną komputerową na rzecz Rządowego Centrum Legislacji
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie oprogramowania do zarządzaniem domeną komputerową na rzecz Rządowego Centrum Legislacji, w tym: a) zapewnienie 1 szt. wieczystej (niewypowiadalnej przez licencjodawcę) licencji oprogramowania ADManager Plus Professional Single Installation License fee for 1 Domain (Unrestricted Objects) with 5 helpdesk Technicians lub rozwiązania równoważnego; b) wdrożenie i konfiguracja rozwiązania, zgodnie z wymaganiami technicznymi RCL; c) zapewnienie wsparcia, opartego na wsparciu producenta wdrożonego rozwiązania, przez okres 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 1: Dostawa i wdrożenie oprogramowania do zarządzaniem domeną komputerową na rzecz Rządowego Centrum Legislacji
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Rozbudowa rozwiązania do monitorowania serwerów i stacji roboczych na rzecz Rządowego Centrum Legislacji
Beschreibung: Część 2: Rozbudowa rozwiązania do monitorowania serwerów i stacji roboczych na rzecz Rządowego Centrum Legislacji, w tym: a) Dostarczenie na rzecz RCL 155 szt. dożywotnich (niewypowiadalnych przez licencjodawcę) licencji oprogramowania ADAudit Plus Professional Single Installation License fee for Workstation lub rozwiązania równoważnego; b) dostarczenie na rzecz RCL 20 szt. dożywotnich (niewypowiadalnych przez licencjodawcę) licencji ADAudit Plus Professional Single Installation License fee for Member Servers lub rozwiązania równoważnego; c) wdrożenie i konfiguracja licencji, o których mowa powyżej, zwanych dalej zbiorczo „Licencjami”, oraz obecnie posiadanego rozwiązania, zgodnie z wymaganiami technicznymi RCL; d) w przypadku zaoferowania rozwiązań równoważnych, o których mowa powyżej - zapewnienie wsparcia opartego na wsparciu producenta wdrożonego rozwiązania równoważnego przez 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 2: Rozbudowa rozwiązania do monitorowania serwerów i stacji roboczych na rzecz Rządowego Centrum Legislacji