225064-2026 - Wettbewerb
Polen – Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat – Dostawa 400 ton koagulantu żelazowego do Oczyszczalni Ścieków w Gorzowie Wlkp.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 400 ton koagulantu żelazowego do Oczyszczalni Ścieków w Gorzowie Wlkp.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 400 ton koagulantu żelazowego do Oczyszczalni Ścieków w Gorzowie Wlkp., ul. Kostrzyńska 158. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części III – Opis przedmiotu zamówienia stanowiącej integralną część specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungZP/6/2026/PL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313125 Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat
5. Los
LosLOT-0001