See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego Ekodiesel do siedziby Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego Ekodiesel do siedziby Zamawiającego w Zakopanem przy ul. Szymony 17a zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem Zamawiającego. Paliwo (olej napędowy) będące przedmiotem niniejszego przetargu będzie wykorzystywane przez Zamawiającego wyłącznie dla celów własnych do tankowania samochodów firmowych. Zamawiający informuje, iż paliwo (olej napędowy) będące przedmiotem niniejszego postępowania nie będzie odsprzedawane. Szacunkowa przewidywana ilość dostawy oleju napędowego Ekodiesel w okresie od dnia podpisania umowy przez okres 12 miesięcy wynosi 450 000 litrów (opcja 150 000 litrów).
Interne Kennung: 1-ZP/2024-Paliwa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1-ZP/2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134000 Gasöle
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szacunkowa przewidywana ilość dostawy oleju napędowego Ekodiesel w okresie od dnia podpisania umowy przez okres 12 miesięcy wynosi 450 000 litrów (opcja 150 000 litrów). Zgodnie z zastrzeżeniem w prawie opcji Zamawiający zrealizuje w sposób pewny zakup oleju napędowego w ilości „gwarantowanej”. Pozostałe ilości opisane jako „opcja” będą realizowane w zależności od faktycznych potrzeb Zamawiającego, zgodnie z przedstawionym poniżej zapisem dotyczącym skorzystania z prawa opcji. PRAWO OPCJI (art. 441 Ustawy PZP) : a) Zamawiający, zgodnie z treścią pkt 4.2. powyżej, zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji w zależności od faktycznych potrzeb. b) W przypadku skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji: Wykonawca będzie zobligowany zastosować warunki i ceny zgodne ze złożoną ofertą, Wykonawcy przysługuje dodatkowe wynagrodzenie, wyliczone zgodnie z zasadami opisanymi w postępowaniu. c) Uruchomienie prawa opcji nastąpi po wyczerpaniu ilości gwarantowanej w zamówieniu podstawowym bez konieczności powiadamiania Wykonawcy d) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji bądź skorzystania częściowego, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.