2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru odpadów komunalnych z Komisariatu Policji w Barcinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze odpadów komunalnych z Komisariatu Policji w Barcinie ul. Artylerzystów 9a. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy zakres usług, w tym adres lokalizacji (obiektu) wraz z zestawieniem rodzaju odpadów, pojemności pojemników, częstotliwości odbioru odpadów, został określony w załączniku nr 1 do Zaproszenia. Przy czym wskazane ilości usług mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb zamawiającego, ale nie mniej niż 60 % wartości umowy. Przedmiotem zamówienia objęte są odpady o następujących kodach: a) 20 01 01 – papier i tektura, b) 20 01 02 – szkło, c) 20 01 39 – tworzywa sztuczne, d) 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, e) 20 03 01 – odpady komunalne niesegregowane (zmieszane), f) 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury, g) 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych, h) 15 01 06 – zmieszane odpady opakowaniowe – plastik i metale i) 15 01 07 – opakowania ze szkła, Minimalna norma spalin jaką musi spełniać pojazd przeznaczony do wykonywania usługi wynosi: EURO 1/ EURO 2
Interne Kennung: WZPiFP-31-25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001