See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu oraz wyposażenia medycznego dla AOS oraz pielęgniarskiej domowej opieki długoterminowej Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Przedmiot zamówienia obejmuje następujący asortyment: Część nr 1 – Diatermia– 2 sztuki; Część nr 2 – Defibrylator – 2 sztuki; Część nr 3 – Monitor funkcji życiowych – 3 sztuki; Część nr 4 – Wideocystoskop – 1 sztuka; Część nr 5 – Videoduodenoskop – 1 sztuka; Część nr 6 – Videoenteroskop z pompą – 1 sztuka; Część nr 7 – Kabina do badań słuchu z audiometrem – 1 komplet; Część nr 8 – Rektoskop – 1 sztuka; Część nr 9 – Aparat EKG – 1 sztuka; Część nr 10 – Aparat USG – 3 sztuki; Część nr 11 – Spirometr – 2 sztuki; Część nr 12 – Lampa zabiegowa najazdowa – 1 sztuka; Część nr 13 – Koncentrator tlenu – 5 sztuk; Część nr 14 – Aparat do elektroterapii – 10 sztuk; Część nr 15 – Laser wysokoenergetyczny – 1 sztuka; Część nr 16 – Mobilny elektromiograf z elektrostymulacją wyzwalaną – 1 sztuka; Część nr 17 – Robot rehabilitacyjny – 3 sztuki; Część nr 18 – Stół rehabilitacyjny z pilotem – 1 sztuka; Część nr 19 – Wózek transportowy siedzący – 2 sztuki; Część nr 20 – Fotel urologiczny – 1 sztuka; Część nr 21 – Wózek inwalidzki – 15 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z Części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy. Wykonawca jest zobowiązany zapoznać się z ww. dokumentami przed złożeniem oferty oraz do ewentualnego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w trybie zapytań do SWZ przed złożeniem oferty. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych wyjaśnień na zapytania wykonawców. Wszystkie określone w Załączniku nr 1 do SWZ parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp. Zamawiający oczekuje produktów wysokiej jakości, spełniających wszystkie wymagane warunki podane w opisie przedmiotu zamówienia oraz spełniające wymagania funkcjonalne, zgodnie z jego przeznaczeniem. Parametry opisane w wymienionym formularzu należy traktować jako minimalne, co oznacza, że Wykonawca może zawsze zaoferować produkty o parametrach lepszych (przewyższających opisane parametry Zamawiającego).
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33182100 Defibrillator, 33195100 Monitoren, 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen, 33168100 Endoskopen, 33121400 Audiometer, 33124110 Diagnostiksysteme, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33112200 Ultraschallanlage, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33167000 OP-Beleuchtung, 33157800 Sauerstoffzufuhranlage, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Diatermia - 2 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 1, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/1
Haupteinstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 -Defibrylator - 2 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 2, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/2
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Monitor funkcji życiowych - 3 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 3, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/3
Haupteinstufung (cpv): 33195100 Monitoren
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Wideocystoskop - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 4, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/4
Haupteinstufung (cpv): 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Videoduodenoskop - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 5, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/5
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Videoenteroskop z pompą - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 6, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Kabina do badań słuchu z audiometrem - 1 komplet
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 7, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/7
Haupteinstufung (cpv): 33121400 Audiometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Rektoskop - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 8, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/8
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Aparat EKG - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 9, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/9
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 -Aparat USG - 3 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 10, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/10
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Spirometr - 2 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 11, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/11
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 -Lampa zabiegowa najazdowa - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 12, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/12
Haupteinstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Koncentrator tlenu - 5 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 13, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/13
Haupteinstufung (cpv): 33157800 Sauerstoffzufuhranlage
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Aparat do elektroterapii - 10 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 14, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/14
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - Laser wysokoenergetyczny - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 15, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 -Mobilny elektromiograf z elektrostymulacją wyzwalaną – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 16, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 -Robot rehabilitacyjny - 3 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 17, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 -Stół rehabilitacyjny z pilotem - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 18, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/18
Haupteinstufung (cpv): 33192200 Medizinische Tische
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - Wózek transportowy siedzący - 2 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 19, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/19
Haupteinstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 -Fotel urologiczny - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 20, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 -Wózek inwalidzki - 15 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu i wyposażenia medycznego obejmująca – w zakresie wynikającym z właściwości danego asortymentu – montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Części nr 21, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe i jakościowe znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz Asortymentowo-Cenowy.
Interne Kennung: NLO-3820-05/PN/26/21