225187-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung – Nákup zabezpečovacích vozíků
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup zabezpečovacích vozíků
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude nákup zabezpečovacích vozíků (výstražné, předzvěstné a informační) pro označování pracovních míst a zajištění plynulosti a bezpečnosti provozu na pozemních komunikacích ve správě Zadavatele vč. příslušenství, nákupu náhradních dílů, servisu a oprav. Předpokládá se zejména nákup, servis a opravy následujících skupin zabezpečovacích vozíků vč. příslušenství a náhradních dílů: Zabezpečovací vozíky: a) Výstražný vozík se světelným křížem – malý b) Výstražný vozík se světelným křížem – velký c) Předzvěstný vozík – typ triangl Zabezpečovací vozíky LED a) Zabezpečovací vozík předzvěstný LED b) Zabezpečovací vozík předzvěstný výsuvný LED c) Informační vozík LED Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS mohou být dále také jiné než uvedené typy mobilních zařízení určených k označení pracovního místa nebo sdělení důležitých informací, a to v závislosti na aktuálních potřebách Zadavatele.
Interne Kennung01CS-000433
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34990000 Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung
5. Los
LosLOT-0001