See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert 05-26-000027/PSY/04/1/04.9901.400.03/01 w rodzaju Opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień w zakresie 04.9901.400.03 OŚRODEK ŚRODOWISKOWEJ OPIEKI PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - I POZIOM REFERENCYJNY na obszar łódzki wschodni
Beschreibung: Konkurs ofert 05-26-000027/PSY/04/1/04.9901.400.03/01 w rodzaju Opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień w zakresie 04.9901.400.03 OŚRODEK ŚRODOWISKOWEJ OPIEKI PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - I POZIOM REFERENCYJNY na obszar łódzki wschodni
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001