2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor het sluiten van een raamovereenkomst voor bewakingsdiensten tijdens de door visit.brussels georganiseerde evenementen
Beschreibung: Overheidsopdracht voor het sluiten van een raamovereenkomst voor bewakingsdiensten tijdens de door visit.brussels georganiseerde evenementen
Interne Kennung: 2026-VB-AC-CLX-GARDIENNAGE-EVENT2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-VB-AC-B2C-GARDIENNAGE-EVENT2 - 1
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op bewakingsdiensten tijdens de evenementen die door visit.brussels worden georganiseerd, waaronder onder meer toegangscontrole, toezicht op de infrastructuur, persoonscontrole en het doorzoeken van tassen en persoonlijke bezittingen. Het gaat dus om een dienstverleningsopdracht.
Interne Kennung: 1