See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów Miasta Konina i terenów inwestycyjnych na Międzylesiu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów Miasta Konina i terenów inwestycyjnych na Międzylesiu.
Interne Kennung: WP.271.11.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001