See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění provozu a servisu meteostanic CrossMet a Vaisala
Beschreibung: Předmětem zakázky je komplexní zajištění provozu meteostanic typu CrossMet a Vaisala, přenosu validních dat do centrálního systému MIS, poskytování služeb dohledu nad správnou funkcí zařízení a zajištění pravidelného a poruchového servisu a oprav těchto zařízení včetně příslušenství.
Interne Kennung: 01CS-000377
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324100 Systemwartung
5. Los
Los: LOT-0001