2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu komputerowego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu komputerowego biorących udział w III edycji Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030. Zamawiający podzielił zamówienie na 2 części: Część 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Laptop do edycji audio i wideo – 95 szt. - Tablet – 151 szt. - Dysk przenośny – 95 szt. Część 2 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Tablet graficzny – 28 szt. - Skaner przenośny – 21 szt.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu komputerowego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” - Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Laptop do edycji audio i wideo – 95 szt. Tablet – 151 szt. Dysk przenośny – 95 szt. Dostawy realizowane w ramach zestawów: Wyróżnia się Zestaw WAODK, Zestaw WAT, Zestaw WLI, Zestaw WEC, Zestaw WLB. Zestaw WAODK składa się z jednej sztuki Laptopa do edycji audio i wideo, jednej sztuki Tabletu, jednej sztuki Dysku przenośnego. Zestaw WAT składa się z jednej sztuki Laptopa do edycji audio i wideo, jednej sztuki Tabletu, jednej sztuki Dysku przenośnego. Zestaw WLI składa się z jednej sztuki Laptopa do edycji audio i wideo, trzech sztuk Tabletu, jednej sztuki Dysku przenośnego. Zestaw WEC składa się z dwóch sztuk Laptopa do edycji audio i wideo, dwóch sztuk Tabletu, dwóch sztuk Dysku przenośnego. Zestaw WLB składa się z dwóch sztuk Laptopa do edycji audio i wideo, dwóch sztuk Tabletu, dwóch sztuk Dysku przenośnego. Zestawów WAODK jest 5. Zestawów WAT jest 28. Zestawów WLI jest 28. Zestawów WEC jest 8. Zestawów WLB jest 9.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.2.2026 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu komputerowego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” - Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Tablet graficzny – 28 szt. Skaner przenośny – 21 szt. Dostawy realizowane w ramach zestawów: Wyróżnia się Zestaw WAODK, Zestaw WAT, Zestaw WEC. Zestaw WAODK składa się z jednej sztuki Skanera przenośnego. Zestaw WAT składa się z jednej sztuki Tabletu graficznego. Zestaw WEC składa się z dwóch sztuk Skanera przenośnego. Zestawów WAODK jest 5. Zestawów WAT jest 28. Zestawów WEC jest 8.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.2.2026 - część 2