2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWA USŁUGA PRANIA WRAZ Z WYNAJMEM BIELIZNY OZNAKOWANEJ SYSTEMEM RFID ORAZ WYNAJMEM DYSTRYBUTORÓW NA ODZIEŻ OPERACYJNĄ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi w zakresie: a)prania i dezynfekcji bielizny szpitalnej własnej - rozliczanie w ilości 61200 kg./36 miesięcy b)wynajmu wraz z praniem i dezynfekcją 800 kompletów bielizny szpitalnej (poszwa, poszewka, prześcieradło), 300 poduszek, 300 kołder, 250 kompletów odzieży operacyjnej wraz z oznakowa-niem za pomocą systemu radiowej identyfikacji bielizny tj. RFID (rozliczanie na podstawie sztuk), c)transportu bielizny wraz z załadunkiem i rozładunkiem pomiędzy lokalizacjami: magazyn bielizny w budynku Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej 47-51 a pralnią Wykonawcy, d)Wynajem szaf vendingowych (1 dystrybutor do wydawania czystej odzieży operacyjnej i 1 dystrybutor do zbierania brudnej odzieży operacyjnej).
Interne Kennung: WSP-DZP-2100-4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln, 98393000 Dienstleistungen in der Maßschneiderei, 42716000 Wäschereiwaschmaschinen, Maschinen für die chemische Reinigung und Trockenmaschinen, 42716100 Waschanlagen, 42716110 Waschvorrichtungen, 42717000 Vorrichtungen zum Bügeln und Falten von Wäsche, 50830000 Reparatur von Bekleidungsartikeln und Textilien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi w zakresie: a)prania i dezynfekcji bielizny szpitalnej własnej - rozliczanie w ilości 61200 kg./36 miesięcy b)wynajmu wraz z praniem i dezynfekcją 800 kompletów bielizny szpitalnej (poszwa, poszewka, prześcieradło), 300 poduszek, 300 kołder, 250 kompletów odzieży operacyjnej wraz z oznakowa-niem za pomocą systemu radiowej identyfikacji bielizny tj. RFID (rozliczanie na podstawie sztuk), c)transportu bielizny wraz z załadunkiem i rozładunkiem pomiędzy lokalizacjami: magazyn bielizny w budynku Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej 47-51 a pralnią Wykonawcy, d)Wynajem szaf vendingowych (1 dystrybutor do wydawania czystej odzieży operacyjnej i 1 dystrybutor do zbierania brudnej odzieży operacyjnej).