2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontrola techniczna urządzeń ppoż. w tym gaśnic, węży hydrantowych, zaworów hydrantowych i hydrantów, drzwi ppoż., przeciwpożarowych wyłączników prądu, w budynkach Wydziału Mechanicznego Technologicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kontroli technicznej urządzeń przeciwpożarowych, w tym gaśnic, węży hydrantowych, zaworów hydrantowych i hydrantów, drzwi ppoż., przeciwpożarowych wyłączników prądu, w budynkach Wydziału Mechanicznego Technologicznego PW zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (Dz.U.2017.1332), Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 07.06.2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz.U.2010.109.719), ustawy z dnia 07 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (tj. Dz.U. 2017.1332) oraz zasadami określonymi w Polskich Normach, a także naprawa, wymiana uszkodzonych urządzeń/elementów ppoż. lub uzupełnienie brakujących. 2. Wymienione wyżej budynki Wydziału to: a. Gmach Nowy Technologiczny przy ul. Ludwika Narbutta 85 w Warszawie, b. Gmach Stary Technologiczny ul. Ludwika Narbutta 86 w Warszawie, c. Gmach Poligrafii przy ul. Konwiktorskiej 2 w Warszawie 3. Zakres zadań i prac w ramach przedmiotowych usług miejsca oraz szczegółowe wymagania dotyczące wykonywania usług, częstotliwość świadczenia usług objętych zamówieniem jest określony w opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 203862-2026
Interne Kennung: ZP_12_2026_WMT-WMT
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75251110 Brandverhütung
5. Los
Los: LOT-0001