See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług związanych z zabezpieczeniem akcji ratowniczych i profilaktycznych przez lekarzy w kopalniach Polskiej Grupy Górniczej S.A. w okresie 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest gotowość do udziału w zabezpieczeniu akcji ratowniczych przez lekarzy oraz udział i zabezpieczenie akcji ratowniczych i profilaktycznych w niżej wymienionych obszarach: 1 KWK ROW Ruch Jankowice ul. Jastrzębska 10, 44-253 Rybnik Ruch Chwałowice ul. Przewozowa 4, 44-206 Rybnik 2 KWK ROW Ruch Marcel ul. Korfantego 52, 44-310 Radlin Ruch Rydułtowy ul. Leona 2, 44-280 Rydułtowy 3 KWK RUDA Ruch Bielszowice ul. Halembska 160, 41-711 Ruda Śląska Ruch Halemba ul. Kłodnicka 54, 41-706 Ruda Śląska 4 KWK Piast-Ziemowit Piast ul. Granitowa 16, 43-155 Bieruń Ruch Ziemowit ul. Pokoju 4, 43-143 Lędziny 5 KWK Staszic – Wujek Ruch Murcki-Staszic ul. Karolinki 1, 40-467 Katowice Ruch Wujek ul. Wincentego Pola 65, 40-596 Katowice 6 KWK Sośnica ul. Błonie 6, 44-103 Gliwice 7 KWK Bolesław-Śmiały ul. Świętej Barbary 12, 43-173 Łaziska Górne 8 KWK Mysłowice-Wesoła ul. Kopalniana 5, 41-0408 Mysłowice Szacunkowa ilość godzin akcji w okresie realizacji zamówienia: 1300 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 52523-2026
Interne Kennung: 602600060
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest gotowość do udziału w zabezpieczeniu akcji ratowniczych przez lekarzy oraz udział i zabezpieczenie akcji ratowniczych i profilaktycznych w niżej wymienionych obszarach: 1. KWK ROW Ruch Jankowice ul. Jastrzębska 10, 44-253 Rybnik Ruch Chwałowice ul. Przewozowa 4, 44-206 Rybnik 2 KWK ROW Ruch Marcel ul. Korfantego 52, 44-310 Radlin Ruch Rydułtowy ul. Leona 2, 44-280 Rydułtowy 3 KWK RUDA Ruch Bielszowice ul. Halembska 160, 41-711 Ruda Śląska Ruch Halemba ul. Kłodnicka 54, 41-706 Ruda Śląska 4 KWK Piast-Ziemowit Piast ul. Granitowa 16, 43-155 Bieruń Ruch Ziemowit ul. Pokoju 4, 43-143 Lędziny 5 KWK Staszic – Wujek Ruch Murcki-Staszic ul. Karolinki 1, 40-467 Katowice Ruch Wujek ul. Wincentego Pola 65, 40-596 Katowice 6 KWK Sośnica ul. Błonie 6, 44-103 Gliwice 7 KWK Bolesław-Śmiały ul. Świętej Barbary 12, 43-173 Łaziska Górne 8 KWK Mysłowice-Wesoła ul. Kopalniana 5, 41-0408 Mysłowice Szacunkowa ilość godzin akcji w okresie realizacji zamówienia: 1300 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.