See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR SPORADISCH BUSVERVOER VOOR GO! SCOOP SCHOLENGROEP
Beschreibung: SCOOP maakt, samen met nog 25 andere scholengroepen in Vlaanderen, deel uit van het GO! Onderwijs van de Vlaamse gemeenschap. Geografisch omvatten we alle GO!-scholen in de noordoostrand rond Brussel: van Grimbergen over Vilvoorde, Machelen, Zaventem, Kortenberg, Kampenhout, Tervuren en Overijse tot Hoeilaart. SCOOP beheert hier 11 basisscholen, 6 secundaire scholen, 1 academie voor podiumkunsten en 1 CLB. Onze scholengroep bevat bovendien een internaat, een vestigingsplaats van een CVO en op drie campussen werken we samen met een autonoom kinderdagverblijf. Voor onze scholen zijn wij op zoek naar busmaatschappijen die onze leerlingen kunnen vervoeren tijdens de schooluitstappen. Het busvervoer gebeurt, zonder enige volumegarantie, volgens een vooraf in onderling overleg opgemaakte planning en kan gedurende bepaalde schoolperiodes meer of minder zijn. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst waarbij de voorwaarden van de dienstverlening worden overeen gekomen, die zullen worden in acht genomen bij het uitvoeren van de latere opdrachten. De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele bestellingen. Benadrukt wordt dat de raamovereenkomst geen exclusiviteit belooft en dat geen minimum afnames worden gegarandeerd. Per perceel zullen 3 busmaatschappijen gekozen worden. De opdrachten zullen per perceel verdeeld worden over de opdrachtnemers volgens de watervalmethode: Eerst zullen de opdrachten worden aangevraagd bij de eerst gerangschikte. De opdrachten die de eerst gerangschikte niet kan uitvoeren, worden dan voorgelegd aan de 2e gerangschikte. Wanneer de 2e gerangschikte opdrachten niet kan uitvoeren, worden deze voorgelegd aan de 3e gerangschikte. Wanneer de eerst gerangschikte meermaals meer dan 50% van de opdrachten niet kan uitvoeren, kan hij worden uitgesloten van de opdracht. Wanneer een busrit meer dan 400km bedraagt of meerdere dagen in beslag neemt, zal de opdrachtnemer een offerte vragen aan de 3 deelnemers van de raamovereenkomst. Indien deze dit niet kunnen aanbieden, kan de opdrachtnemer elders offerte vragen.
Interne Kennung: PPP11E-148/5022/2024014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1 - GO! basisschool De Fonkel - Diegem
Beschreibung: P1 - GO! basisschool De Fonkel - Diegem
Interne Kennung: 2024014P1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
Los: LOT-0002
Titel: P2 - GO! basisschool De Regenboog - Grimbergen
Beschreibung: P2 - GO! basisschool De Regenboog - Grimbergen
Interne Kennung: 2024014P2_2
Los: LOT-0003
Titel: P3 - GO! basisschool Het Groene Dal - Hoeilaart
Beschreibung: P3 - GO! basisschool Het Groene Dal - Hoeilaart
Interne Kennung: 2024014P3_3
Los: LOT-0004
Titel: P4 - GO! basisschool Spectrum - Kampenhout
Beschreibung: P4 - GO! basisschool Spectrum - Kampenhout
Interne Kennung: 2024014P4_4
Los: LOT-0005
Titel: P5 - GO! basisschool Hertog Jan - Kortenberg
Beschreibung: P5 - GO! basisschool Hertog Jan - Kortenberg
Interne Kennung: 2024014P5_5
Los: LOT-0006
Titel: P6 - GO! basisschool De Sterrenhemel - Machelen
Beschreibung: P6 - GO! basisschool De Sterrenhemel - Machelen
Interne Kennung: 2024014P6_6
Los: LOT-0007
Titel: P7 - GO! basisschool ‘t Kasteeltje - Overijse
Beschreibung: P7 - GO! basisschool ‘t Kasteeltje - Overijse
Interne Kennung: 2024014P7_7
Los: LOT-0008
Titel: P8 - GO! basisschool De KATtensprong - Tervuren
Beschreibung: P8 - GO! basisschool De KATtensprong - Tervuren
Interne Kennung: 2024014P8_8
Los: LOT-0009
Titel: P9 - GO! freinetschool De Zwierezwaai - Vilvoorde
Beschreibung: P9 - GO! freinetschool De Zwierezwaai - Vilvoorde
Interne Kennung: 2024014P9_9
Los: LOT-0010
Titel: P10 - GO! basisschool Kaleido - Vilvoorde
Beschreibung: P10 - GO! basisschool Kaleido - Vilvoorde
Interne Kennung: 2024014P10_10
Los: LOT-0011
Titel: P11 - GO! basisschool Klim-Op - Vilvoorde
Beschreibung: P11 - GO! basisschool Klim-Op - Vilvoorde
Interne Kennung: 2024014P11_11
Los: LOT-0012
Titel: P12 - GO! basisschool De Vleugel - Zaventem
Beschreibung: P12 - GO! basisschool De Vleugel - Zaventem
Interne Kennung: 2024014P12_12
Los: LOT-0013
Titel: P13 - GO! tienerschool Tangram - Vilvoorde
Beschreibung: P13 - GO! tienerschool Tangram - Vilvoorde
Interne Kennung: 2024014P13_13
Los: LOT-0014
Titel: P14 - GO! tienerschool VONK! - Hoeilaart
Beschreibung: P14 - GO! tienerschool VONK! - Hoeilaart
Interne Kennung: 2024014P14_14
Los: LOT-0015
Titel: P15 - GO! Campus Fenix - Grimbergen
Beschreibung: P15 - GO! Campus Fenix - Grimbergen
Interne Kennung: 2024014P15_15
Los: LOT-0016
Titel: P16 - GO! atheneum - Tervuren
Beschreibung: P16 - GO! atheneum - Tervuren
Interne Kennung: 2024014P16_16
Los: LOT-0017
Titel: P17 - GO! atheneum - Vilvoorde
Beschreibung: P17 - GO! atheneum - Vilvoorde
Interne Kennung: 2024014P17_17
Los: LOT-0018
Titel: P18 - GO! Kompaz - Zaventem
Beschreibung: P18 - GO! Kompaz - Zaventem
Interne Kennung: 2024014P18_18
Los: LOT-0019
Titel: P19 - GO! technisch atheneum Horteco - Vilvoorde
Beschreibung: P19 - GO! technisch atheneum Horteco - Vilvoorde
Interne Kennung: 2024014P19_19
Los: LOT-0020
Titel: P20 - GO! technisch atheneum Campus De Brug - Vilvoorde
Beschreibung: P20 - GO! technisch atheneum Campus De Brug - Vilvoorde
Interne Kennung: 2024014P20_20
Los: LOT-0021
Titel: P21 - GISO - Diegem
Beschreibung: P21 - GISO - Diegem
Interne Kennung: 2024014P21_21
Los: LOT-0022
Titel: P22 - GITO - Tervuren
Beschreibung: P22 - GITO - Tervuren
Interne Kennung: 2024014P22_22