2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lease personen-en bedrijfswagens ten behoeve van de GGD HvB en GGD WB
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is invullen van een vervoersbehoefte en hiervoor één Opdrachtnemer te selecteren en samen tot een raamovereenkomst te komen voor de lease van personen-en bedrijfswagens. Zie het aanbestedingsdocument. Voor GGD WB De maximale omvang van de raamovereenkomst is 10 wagens. Indien binnen de contractduur het aantal van 10 personen- en/of bedrijfswagens wordt bereikt, zal de raamovereenkomst bij het bereiken van voornoemde 10 personen- en/of bedrijfswagens van rechtswege eindigen. De grens van de omvang van de raamovereenkomst staat los van de eventuele looptijd of contractduur zoals beschreven in paragraaf 3.1 van het aanbestedingsdocument. Voor GGD HvB (en HSC) De maximale omvang van de raamovereenkomst is 30 wagens. Indien binnen de contractduur het aantal van 30 personen- en/of bedrijfswagens wordt bereikt, zal de raamovereenkomst bij het bereiken van voornoemde 30 personen- en/of bedrijfswagens van rechtswege eindigen. De grens van de omvang van de raamovereenkomst staat los van de eventuele looptijd of contractduur zoals beschreven in paragraaf 3.1 van het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: HSCDOC-1368817716-7271
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De complete en geldige Inschrijvingen worden vervolgens beoordeeld op basis van het gunningcriterium Economisch Meest Voordelige Inschrijving, waarbinnen is gekozen voor de variant laagste prijs. Hierbij zal de (geldige) Inschrijver met de laagste inschrijfprijs de opdracht (voorlopig) gegund krijgen. Opdrachtgever is van mening dat de opdracht gegund kan worden op basis van het gunningscriterium laagste prijs, omdat het een niet complexe opdracht is, homogene levering, waarbij de minimale eisen aan de opdracht duidelijk zijn omschreven, evenals de eisen aan de Inschrijver. Hiermee wordt de kwaliteit van de opdracht geborgd. Naast de in dit aanbestedingsdocument genoemde eisen, heeft Opdrachtgever geen criteria kunnen vaststellen waarop Inschrijvers zich substantieel van elkaar kunnen onderscheiden of die een meerwaarde voor Opdrachtgever zouden kunnen opleveren. Gunning op beste prijs-kwaliteit verhouding zou leiden tot inschrijvingen zonder grote verschillen. Zie verder het aanbestedingsdocument.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan worden verlengd.