2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van vlees, gevogelte en charcuterie
Beschreibung: Raamovereenkomst - levering op afroep van vers vlees, gevogelte en charcuterie, vermeld in BIJLAGE B van het bestek Op afroep van andere dan in BIJLAGE B van het bestek vermelde vlees, gevogelte en charcuterie uit het door de leverancier aangeboden assortiment
Interne Kennung: SM-ND-DSV-CAT-2025-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SM-ND-DSV-CAT-2025-004 - 1
Interne Kennung: 1