See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ubrania ochronnego marynarki wojennej wzór 128MW/MON
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ubrania ochronnego marynarki wojennej wzór 128MW/MON, wykonana zgodnie z aktualną "Wojskową Dokumentacją Techniczno - Technologiczną" (WDTT) oraz zgodnie z „Warunkami Technicznymi” (WT). 2. Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia w następującej ilości: Ubranie ochronne marynarki wojennej 128MW/MON - 2 500 kpl. (w tym ilość podstawowa: 1 300 kpl. oraz ilość w opcji: 1 200 kpl.). 3. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia i kryteriów oceny ofert zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), która wraz z "Wojskową Dokumentacją Techniczno - Technologiczną" oraz „Warunkami Technicznymi” zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 787088-2024
Interne Kennung: Sprawa nr 111/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18400000 Spezialkleidung und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ubrania ochronnego marynarki wojennej wzór 128MW/MON", nr sprawy 111/2024
Interne Kennung: 111/2024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ubrania ochronnego marynarki wojennej wzór 128MW/MON, w następującej ilości: 2 500 kpl. (w tym ilość podstawowa: 1 300 kpl. oraz ilość w opcji: 1 200 kpl.) przy czym ilości ujęte w opcji mogą być wykorzystane wg potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę (pisemnie lub e –mailem lub faksem) w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ.