2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa usługi przedłużenia gwarancji wraz z usługą wsparcia technicznego producenta dla klastra systemu zapór sieciowych oraz urządzeń F5.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa usługi przedłużenia gwarancji wraz z usługą wsparcia technicznego producenta dla klastra systemu zapór sieciowych oraz urządzeń F5. Zamówienie zostało podzielone na dwie części zamówienia: Część nr 1 - Dostawa usługi przedłużenia gwarancji wraz z usługą wsparcia technicznego producenta dla klastra systemu zapór sieciowych Checkpoint Zamówienie podstawowe: Gwarancja i wsparcie techniczne musi być realizowane do dnia 21.02.2027 r. dla obydwu usług, minimum na poziomie Collaborative Enterprise Support – Standard. Prawo opcji: Zamawiający dopuszcza na podstawie art. 441 ustawy Pzp skorzystanie z prawa opcji. Prawo opcji obejmuje: Gwarancja i wsparcie techniczne musi być realizowane od 22.02.2027 r. do dnia 21.02.2028 r. dla obydwu kontraktów, minimum na poziomie Collaborative Enterprise Support – Standard. Skorzystanie przez Zamawiającego z Prawa Opcji uzależnione jest od potrzeb Zamawiającego stwierdzonych na etapie eksploatacji Systemu oraz od posiadania przez Zamawiającego środków finansowych przeznaczonych na realizację Umowy. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Termin zakończenia umowy dotychczas obowiązującej: Część nr 1 - 21.02.2026, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy. Część nr 2 - Dostawa usługi przedłużenia gwarancji wraz z usługą wsparcia technicznego producenta dla urządzeń F5 Zamówienie podstawowe: Gwarancja i wsparcie techniczne musi być realizowane do dnia 31.12.2026 dla następujących pozycji (kontynuacja umowy serwisowej (SERVICE AGREEMENT ID: 9039193)): Produkt Usługa Numer seryjny F5-BIG-LTM-I5800 F5-SVC-BIG-STD-L1-3 f5-dwgr-llqg F5-BIG-LTM-I5800 F5-SVC-BIG-STD-L1-3 f5-aajq-koyq F5-ADD-BIG-ROUTING F5-SVC-BIG-STD-L1-3 f5-dwgr-llqg F5-ADD-BIG-ROUTING F5-SVC-BIG-STD-L1-3 f5-aajq-koyq F5-ADD-BIG-DNS-1K F5-SVC-BIG-STD-L1-3 f5-dwgr-llqg F5-ADD-BIG-DNS-1K F5-SVC-BIG-STD-L1-3 f5-aajq-koyq F5-BIG-LTM-I5800 F5-SVC-BIG-RMA-2 f5-dwgr-llqg F5-BIG-LTM-I5800 F5-SVC-BIG-RMA-2 f5-aajq-koyq F5-BIG-LTM-I5800 F5-SVC-RMA-OPT f5-dwgr-llqg F5-BIG-LTM-I5800 F5-SVC-RMA-OPT f5-aajq-koyq Gwarancja i wsparcie techniczne musi być realizowane do dnia 29.11.2027 dla następujących pozycji (kontynuacja umowy serwisowej (SERVICE AGREEMENT ID: 9048904)): Produkt Usługa Numer seryjny F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-BIG-PRE-L1-3 f5-jpex-yalv F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-BIG-PRE-L1-3 f5-hnnz-qnkg F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-BIG-RMA-2 f5-jpex-yalv F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-BIG-RMA-2 f5-hnnz-qnkg F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-RMA-OPT f5-jpex-yalv F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-RMA-OPT f5-hnnz-qnkg Prawo opcji: Zamawiający dopuszcza na podstawie art. 441 ustawy Pzp skorzystanie z prawa opcji. Prawo opcji obejmuje: Gwarancja i wsparcie techniczne producenta musi być realizowane od dnia 30.11.2027 do dnia 29.11.2028 dla następujących pozycji (kontynuacja umowy serwisowej (SERVICE AGREEMENT ID: 9048904)): Produkt Usługa Numer seryjny F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-BIG-PRE-L1-3 f5-jpex-yalv F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-BIG-PRE-L1-3 f5-hnnz-qnkg F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-BIG-RMA-2 f5-jpex-yalv F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-BIG-RMA-2 f5-hnnz-qnkg F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-RMA-OPT f5-jpex-yalv F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-RMA-OPT f5-hnnz-qnkg Skorzystanie przez Zamawiającego z Prawa Opcji uzależnione jest od potrzeb Zamawiającego stwierdzonych na etapie eksploatacji Systemu oraz od posiadania przez Zamawiającego środków finansowych przeznaczonych na realizację Umowy. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Termin zakończenia umowy dotychczas obowiązującej: Część nr 2 - 27.01.2026, 29.11.2026 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Termin realizacji zamówienia: Cześć nr 1 - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać do dnia 21.02.2027 r. Cześć nr 2 - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać do dnia 31.12.2026 r. oraz do dnia 29.11.2027 r.
Interne Kennung: BA.WZP.26.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa usługi przedłużenia gwarancji wraz z usługą wsparcia technicznego producenta dla klastra systemu zapór sieciowych Checkpoint
Beschreibung: 1. Dostawa usługi przedłużenia gwarancji wraz z usługą wsparcia technicznego producenta dla klastra systemu zapór sieciowych Checkpoint
Interne Kennung: 1.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: Gwarancja i wsparcie techniczne musi być realizowane od 22.02.2027 r. do dnia 21.02.2028 r. dla obydwu kontraktów, minimum na poziomie Collaborative Enterprise Support – Standard, obejmującym: 1. zgłaszanie błędów i pomoc w rozwiązywaniu problemów przez producenta w dni robocze, świadczoną w ciągu godzin pracy (5 dni x 9 godzin – czas reakcji na zgłoszenie problemu i rozpoczęcie świadczenia wsparcia: 30 min dla problemów krytycznych, 4 godziny dla problemów niekrytycznych); 2. prawo dostępu do poprawek oprogramowania typu hotfix i service pack; 1) prawo dostępu do nowych wersji oprogramowania; 2) dostęp do internetowego forum produktowego; 3) dostęp do bazy danych problemów i rozwiązań przez inżyniera świadczącego pomoc techniczną; 4) wymianę uszkodzonych elementów najpóźniej następnego dnia roboczego po dokonaniu zgłoszenia błędu/awarii (NBD). 3. urządzenia CheckPoint 7000 Plus Appliance with Sandblast wraz z wirtualną konsolą zarządzającą. Usługa wsparcia i gwarancja powinna być widoczna także na portalu https://accounts.checkpoint.com dla konta klienta (User Center Account): 6144626/Urzad Komunikacji Elektronicznej i 8390962/UKE. Usługa aktualizacji sygnatur klastra Checkpoint dla modułów Application Control, Antivirus, Anti-bot, URL Filtering, IPS musi być realizowana od dnia 22.02.2027 r. do dnia 21.02.2028 r. dla obydwu kontaktów. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu po podpisaniu umowy dokument, wystawiony przez producenta/dystrybutora urządzeń Checkpoint, potwierdzający wykupienie na rzecz Zamawiającego gwarancji i usługi wsparcia technicznego. Dostarczenie ww. dokumentu potwierdzone będzie protokołem odbioru.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa usługi przedłużenia gwarancji wraz z usługą wsparcia technicznego producenta dla urządzeń F5
Beschreibung: 2. Dostawa usługi przedłużenia gwarancji wraz z usługą wsparcia technicznego producenta dla urządzeń F5
Interne Kennung: 2.
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: Gwarancja i wsparcie techniczne producenta musi być realizowane od dnia 30.11.2027 do dnia 29.11.2028 dla następujących pozycji (kontynuacja umowy serwisowej (SERVICE AGREEMENT ID: 9048904)): Produkt Usługa Numer seryjny F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-BIG-PRE-L1-3 f5-jpex-yalv F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-BIG-PRE-L1-3 f5-hnnz-qnkg F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-BIG-RMA-2 f5-jpex-yalv F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-BIG-RMA-2 f5-hnnz-qnkg F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-RMA-OPT f5-jpex-yalv F5-BIG-LTM-R5600 F5-SVC-RMA-OPT f5-hnnz-qnkg 1. Gwarancja musi być realizowana co najmniej w dni robocze, w godzinach od 8.00 lub wcześniej do godz. 16.00 lub później (co najmniej 8 godzin w każdym dniu). Wymiana uszkodzonego równoważnika albo kluczowych elementów równoważnika warunkujących jego pracę musi nastąpić w miejscu instalacji (on-site) nie później niż w następnym dniu roboczym (tryb 8x5xNBD). 2. Usługa wsparcia i aktualizacji przez producenta dla systemu równoważników obciążeń świadczone będą przez cały okres gwarancji i obejmuje: 1) Zgłaszanie błędów i pomoc w rozwiązywaniu problemów przez producenta w dni robocze, świadczoną w ciągu godzin pracy określonych w punkcie powyżej. 2) Prawo dostępu do poprawek oprogramowania typu hotfix i service pack. 3) Prawo dostępu do nowych wersji oprogramowania. 3. Gwarancja musi obejmować także wkładki światłowodowe wykorzystywane w urządzeniach F5. 4. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu po podpisaniu umowy dokument, wystawiony przez producenta/dystrybutora urządzeń F5, potwierdzający wykupienie na rzecz Zamawiającego gwarancji i usługi wsparcia technicznego. Dostarczenie ww. dokumentu potwierdzone będzie protokołem odbioru.