225855-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie diagnostyki radiologicznej i obrazowej, obejmującej badania TK i RTG oraz ich opisy w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o. o. w restrukturyzacji dla osób fizycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie diagnostyki radiologicznej i obrazowej, obejmującej badania TK i RTG oraz ich opisy w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o. o. w restrukturyzacji dla osób fizycznych
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie diagnostyki radiologicznej i obrazowej, obejmującej badania TK i RTG oraz ich opisy w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o. o. w restrukturyzacji dla osób fizycznych
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001