2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace školní kuchyně Gymnázia a SOŠ Rokycany - Gastro
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka technologického vybavení školní jídelny a kuchyně včetně souvisejícího gastro zařízení, určeného pro zajištění přípravy, výdeje a manipulace s pokrmy, tedy instalace a uvedení do provozu technologického vybavení školní kuchyně a souvisejících gastro provozů v objektu Gymnázia a Střední odborné školy, Rokycany. Zakázka zahrnuje zejména dodávku varných technologií, chladicích a mrazicích boxů, mycích center, zařízení pro přípravu a výdej pokrmů, nerezového nábytku, systémů monitoringu a řízení energetického maxima a dalších souvisejících zařízení. Součástí plnění je doprava, montáž, zapojení, zprovoznění, zaškolení obsluhy a předání požadované dokumentace. Jedná se o samostatnou část veřejné zakázky v rámci projektu Modernizace školní kuchyně Gymnázia a SoŠ Rokycany. Veřejná zakázka je financována z operačního programu životního prostředí, č. projektu CZ.05.01.01/02/24_064/0004291.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen, 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CN/33/CN/26
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel, 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen, 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Varianta § 100 odst. 1: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje: a) prodloužení dodací lhůty v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa nebo válečný konflikt. Musí se jednat o zásadní, jednorázové a nikoli běžné okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní dodací lhůty nesmí být zapříčiněno vědomým jednáním zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládané trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění; b) změnu ceny za dílo v případě změny sazby DPH v daňových předpisech; c) prodloužení předpokládané doby dodání, pokud dojde k průtahům v zadávacím řízení. Stanovená dodací lhůta v měsících zůstane zachována; Varianta § 100 odst. 2: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje: nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně; V případě, že dojde v důsledku uplatnění výhrady podle § 100 odst. 2 ZZVZ k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek.