2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS 2026 Compute & Storage
Beschreibung: Binnen het DAS kunnen gangbare compute en/of storage oplossingen die algemeen beschikbaar zijn op de markt worden verworven. Het DAS is opgedeeld in twee percelen, namelijk: Perceel 1 - Reguliere opdrachten en Perceel 2 - Bijzondere Opdrachten. Perceel 1 omvat gangbare aankopen van compute- en storageoplossingen binnen de scope van dit DAS, waarbij geen Te Beschermen Belangen in de zin van ABRO 2026 aan de orde zijn. Dit perceel is gericht op de brede inkoopbehoefte van Deelnemers aan servers, storage en aanverwante producten en diensten. De Erkende leverancier levert, implementeert en ondersteunt deze oplossingen onder de reguliere uitvoeringsvoorwaarden van dit DAS. Perceel 2 omvat gangbare aankopen van compute- en storageoplossingen binnen de scope van dit DAS, waarbij sprake is van Te Beschermen Belangen en de Algemene Beveiligingseisen voor Rijksoverheidsopdrachten (ABRO 2026) of de Algemene Beveiligingseisen voor Defensieopdrachten (ABDO 2019) van toepassing zijn. De productscope van perceel 2 is gelijk aan die van perceel 1. Het verschil zit in het beveiligingsregime waaronder de Bijzondere Opdracht wordt uitgevoerd en de aanvullende eisen die aan de Erkende leverancier worden gesteld.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding houdt de instelling van een dynamisch aankoopsysteem in.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211500 Hauptprozessor (CPU) oder Prozessoren, 48821000 Netzwerkserver, 48823000 Dateiverwalter, 51611100 Hardwareinstallation, 72100000 Hardwareberatung, 72110000 Beratung bei der Hardwareauswahl
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich uitdrukkelijk het recht voor om de looptijd van het DAS te verlengen en/of de waarde van het DAS te verhogen. Deze wijzigingen kunnen, indien daartoe aanleiding bestaat, worden doorgevoerd middels een rectificatie op TenderNed.