2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa używanego podnośnika koszowego na podwoziu samochodowym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleszczewie wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa używanego podnośnika koszowego na podwoziu samochodowym dla Ochotniczej Straży Pożarnej wraz z wyposażeniem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa używanego podnośnika koszowego na podwoziu samochodowym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleszczewie wraz z wyposażeniem i zabudową określonego i opisanego dokumentami zamówienia (dalej: „Pojazd”). 2. Zamówienie obejmuje: 1) realizację przez Wykonawcę wszelkich działań, które doprowadzą do dostarczenia przez Wykonawcę Pojazdu spełniającego wszystkie wymagania określone dokumentami zamówienia w szczególności OPZ oraz wzorem umowy (Wykonawca nie musi być producentem, ani oficjalnym dystrybutorem [dealerem] Pojazdu), 2) dostarczenie przez Wykonawcę Pojazdu spełniającego wszystkie wymagania określone dokumentami zamówienia w szczególności OPZ oraz wzorem umowy, 3) przeniesienie na Zamawiającego prawa własności Pojazdu w momencie podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego bez uwag, 4) spełnienie na rzecz Zamawiającego wszelkich obowiązków rejestracyjnych, związanych z przeniesieniem na Zamawiającego prawa własności Pojazdu, 5) realizację obowiązków gwarancyjnych oraz serwisowych, 6) realizację innych obowiązków określonych dokumentami zamówienia. 3. Nr Postępowania: ZP.271.1.2026. 4. Zamawiający wymaga powołania się na ww. nr postępowania we wszelkiej korespondencji dotyczącej Postępowania.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak