2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w 2025/2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w 2025/2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 7 do SWZ oraz projekcie umowy stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany realizować przedmiot zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (ustawy, rozporządzenia, pozwolenia) mającymi zastosowanie do realizacji niniejszego zamówienia. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, określa obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: - załadunku i transporcie odpadów; - prowadzenia systemu BDO.
Vorherige Bekanntmachung: 106862-2025
Interne Kennung: ZP.26.GO.1PZP.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w 2025/2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 7 - OPZ do SWZ oraz projekcie umowy stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.