2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdienst gemeente Barneveld
Beschreibung: Algemene eisen en wensen De gemeente Barneveld verwacht van de inschrijver een hoogwaardige, onafhankelijke en toekomstgerichte uitvoering van de accountantscontrole. De opdracht omvat ten minste de controle van de jaarrekening, werkzaamheden met betrekking tot de Single Information Single Audit (SiSa), het afgeven van wettelijk vereiste verklaringen en deelverklaringen, en het vervullen van de natuurlijke adviesfunctie. Hieronder wordt onder meer verstaan het bijdragen aan de deskundigheidsbevordering van de auditcommissie en de gemeenteraad. De inschrijver dient signalen te geven over risico’s die de gemeente mogelijk loopt, zowel in relatie tot de opgemaakte jaarrekening als naar aanleiding van externe ontwikkelingen die invloed kunnen hebben op de gemeentelijke exploitatie. Bevindingen en aanbevelingen zijn constructief kritisch van aard, worden gerapporteerd in begrijpelijke Nederlandse taal en zijn oplossingsgericht, op maat en in een overzichtelijk format. De gemeente hecht da De overeenkomst gaat in op 1 mei 2026 en eindigt op 30 april 2028 (boekjaren 2026, 2027 en 2028) met de mogelijkheid voor zes keer een verlenging van een jaar (boekjaren 2029, 2030, 2031, 2032, 2033 en 2034). Totaal dus maximaal negen (9) jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66171000 Finanzberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountantsdiensten gemeente Barneveld
Beschreibung: Algemene eisen en wensen De gemeente Barneveld verwacht van de inschrijver een hoogwaardige, onafhankelijke en toekomstgerichte uitvoering van de accountantscontrole. De opdracht omvat ten minste de controle van de jaarrekening, werkzaamheden met betrekking tot de Single Information Single Audit (SiSa), het afgeven van wettelijk vereiste verklaringen en deelverklaringen, en het vervullen van de natuurlijke adviesfunctie. Hieronder wordt onder meer verstaan het bijdragen aan de deskundigheidsbevordering van de auditcommissie en de gemeenteraad. De inschrijver dient signalen te geven over risico’s die de gemeente mogelijk loopt, zowel in relatie tot de opgemaakte jaarrekening als naar aanleiding van externe ontwikkelingen die invloed kunnen hebben op de gemeentelijke exploitatie. Bevindingen en aanbevelingen zijn constructief kritisch van aard, worden gerapporteerd in begrijpelijke Nederlandse taal en zijn oplossingsgericht, op maat en in een overzichtelijk format. De gemeente hecht daarbij waarde aan een op samenwerking gerichte houding, een brede blik op gemeentelijke ontwikkelingen en een continue alertheid op risico’s en verbetermogelijkheden in processen en verantwoording. Van de inschrijver wordt daarnaast een zodanige betrokkenheid verwacht bij gemeenten in het algemeen, dat de bestuurlijke ondersteuning en advisering daadwerkelijk een toegevoegde waarde hebben voor de gemeente. De overeenkomst gaat in op 1 mei 2026 en eindigt op 30 april 2028 (boekjaren 2026, 2027 en 2028) met de mogelijkheid voor zes keer een verlenging van een jaar (boekjaren 2029, 2030, 2031, 2032, 2033 en 2034). Totaal dus maximaal negen (9) jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op 1 mei 2026 en eindigt op 30 april 2028 (boekjaren 2026, 2027 en 2028) met de mogelijkheid voor zes keer een verlenging van een jaar (boekjaren 2029, 2030, 2031, 2032, 2033 en 2034). Totaal dus maximaal negen (9) jaar.