See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wyrzysk przez okres 36 miesięcy”
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje: 1) odbieranie odpadów komunalnych: 2) transport odebranych odpadów komunalnych, o których mowa w pkt 1 (dalej: odpady komunalne) do miejsca zbierania (zagospodarowania) odpadów, zapewnionego przez Wykonawcę i wskazanego w ofercie, 3) zapewnienie zagospodarowania odebranych odpadów komunalnych w miejscu zbierania (zagospodarowania) odpadów, zapewnionego przez Wykonawcę i wskazanego w ofercie, oraz zapewnienie ich zagospodarowania w sposób wymagany dokumentami zamówienia oraz przepisami prawa powszechnie obowiązującymi, 4) zapewnienie właścicielom nieruchomości pojemników przeznaczonych do gromadzenia: 5) zapewnienie właścicielom nieruchomości worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki i gromadzenia odpadów: 6) wyposażenie PSZOK w pojemniki i kontenery na odpady komunalne, 7) realizację usług i obowiązków powiązanych z ww. w pkt 1) – 6).
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: . Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje: 1) odbieranie odpadów komunalnych: a) od właścicieli nieruchomości (zamieszkałych i niezamieszkałych1) położonych na terenie Gminy Wyrzysk (województwo wielkopolskie, powiat pilski), cyklicznie w systemie u źródła, z podziałem na następujące frakcje: ◦ niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, ◦ papier, ◦ szkło, ◦ metale, tworzywa sztuczne oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe, ◦ bioodpady2, b) od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wyrzysk, w systemie mobilnych zbiórek cyklicznych (Mobilne Zbiórki Odpadów Komunalnych, dalej: MZOK), w zakresie frakcji odpadów wymienionych w Rozdziale XVI ust. 3 OPZ, c) z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych położonego na terenie gminy Wyrzysk (dalej: PSZOK), w zakresie frakcji odpadów wymienionych w Rozdziale XII ust. 2 pkt 3 OPZ, d) odpadów w postaci przeterminowanych leków z punktów aptecznych oraz zużytych baterii i akumulatorów z punktów wskazanych w Rozdziale XIV ust. 2 i 5 OPZ, 2) transport odebranych odpadów komunalnych, o których mowa w pkt 1 (dalej: odpady komunalne) do miejsca zbierania (zagospodarowania) odpadów, zapewnionego przez Wykonawcę i wskazanego w ofercie, 3) zapewnienie zagospodarowania odebranych odpadów komunalnych w miejscu zbierania (zagospodarowania) odpadów, zapewnionego przez Wykonawcę i wskazanego w ofercie, oraz zapewnienie ich zagospodarowania w sposób wymagany dokumentami zamówienia oraz przepisami prawa powszechnie obowiązującymi, 4) zapewnienie właścicielom nieruchomości pojemników przeznaczonych do gromadzenia: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, b) bioodpadów, c) papieru, d) szkła, e) metali, tworzyw sztucznych oraz odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, - i dbałość o ich należyty stan techniczny oraz sanitarnym, w zakresie w jakim system deponowania odpadów przewiduje zbieranie odpadów w pojemnikach. 5) zapewnienie właścicielom nieruchomości worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki i gromadzenia odpadów: a) bioodpadów, b) papieru, c) szkła, d) metali, tworzyw sztucznych oraz odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, - w zakresie w jakim system deponowania odpadów przewiduje zbieranie odpadów w workach. 6) wyposażenie PSZOK w pojemniki i kontenery na odpady komunalne, 7) realizację usług i obowiązków powiązanych z ww. w pkt 1) – 6). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.