See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Części 1÷23.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (https://www.gov.pl/web/nck/regionalne-centra-krwiodawstwa-krwiolecznictwa) w zakresie ubezpieczenia opisanym w rozdziale VIII Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ). Każda z części będzie stanowiła przedmiot odrębnego postępowania. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ, Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej.
Vorherige Bekanntmachung: 773529-2025
Interne Kennung: ZZP.ZP.411.146.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 1: RCKIK w Bydgoszczy
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 1
Los: LOT-0004
Titel: Część 2: RCKIK w Katowicach
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 2
Los: LOT-0005
Titel: Część 3: RCKIK w Kielcach
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 3
Los: LOT-0006
Titel: Część 4: RCKIK w Kaliszu
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0007
Titel: Część 5: RCKIK w Krakowie
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 5
Los: LOT-0008
Titel: Część 6: RCKIK w Lublinie
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 6
Los: LOT-0009
Titel: Część 7: RCKIK w Olsztyn
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 7
Los: LOT-0010
Titel: Część 8: RCKIK w Opolu
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 8
Los: LOT-0011
Titel: Część 9: RCKIK w Raciborzu
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 9
Los: LOT-0012
Titel: Część 10: RCKIK w Radomiu
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 10
Los: LOT-0013
Titel: Część 11: RCKIK w Rzeszowie
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 11
Los: LOT-0014
Titel: Część 12: RCKIK w Słupsku
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 12
Los: LOT-0015
Titel: Część 13: RCKIK w Wałbrzychu
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 13
Los: LOT-0016
Titel: Część 14: RCKIK w Warszawie
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 14
Los: LOT-0017
Titel: Część 15: RCKIK we Wrocławiu
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 15
Los: LOT-0018
Titel: Część 16: RCKIK w Zielonej Górze
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 16
Los: LOT-0019
Titel: Część 17: RCKIK w Łodzi
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 17
Los: LOT-0020
Titel: Część 18: RCKIK w Poznaniu
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 18
Los: LOT-0021
Titel: Część 19: RCKIK w Szczecinie
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 19
Los: LOT-0022
Titel: Część 20: RCKIK w Białymstoku
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 20
Los: LOT-0023
Titel: Część 21: RCKIK w Gdańsku
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Regionalnego Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku w zakresie ubezpieczenia: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 21
Los: LOT-0024
Titel: Część 22 – wszystkie 21 oddziałów RCKiK
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia wszystkich 21 Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w zakresie ubezpieczenia: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie mienia w transporcie cargo. Ubezpieczenie dotyczy oddzielnie każdego RCKiK. 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 22
Los: LOT-0025
Titel: Część 23 – wszystkie 21 oddziałów RCKiK
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia wszystkich 21 Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w zakresie ubezpieczenia: Ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczenie dotyczy oddzielnie każdego RCKiK. 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Zamawiający nie przewiduje przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych. 3. KLAUZULA POUFNOŚCI Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy za pośrednictwem Platformy zakupowej na której prowadzone jest postępowanie przetargowe po złożeniu przez niego wniosku o ich udostępnienie za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy. Wniosek stanowi załącznik do niniejszego SWZ. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr sygnaturę/znak postępowania, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Zapoznanie się z dokumentami objętymi poufnością Zamawiający określa jako prawo Wykonawcy, co oznacza, że brak zapoznania się z ww. dokumentacją nie uniemożliwia Wykonawcy złożenia Oferty i udziału w postępowaniu przetargowym. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia dla każdego z oddziałów RCKIK (załącznik nr 2.1 do SWZ), Rejestry mienia (Załącznik Nr 2.2.), Informacje do oceny ryzyka (Załącznik Nr 2.3. do SWZ), Rejestry pojazdów (Załącznik Nr 2.4. do SWZ), Zestawienie sum ubezpieczenia (Załącznik Nr 2.5. do SWZ), Wykaz obowiązujących klauzul do pakietu 22, pakietu 23 (Załącznik Nr 2.6. do SWZ), Szkodowość (Załącznik Nr 2.7. do SWZ), Sposób płatności składek (Załącznik Nr 2.8. do SWZ). 4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, PPU oraz pozostałej dokumentacji przetargowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część: 23