2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach zlokalizowanych w Gdańsku- Letnicy i Gdańsku- Ujeścisku (03/ZP/PN/26)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż dachowej instalacji fotowoltaicznej na dachach budynków mieszkalnych, zlokalizowanych w Gdańsku przy ul. Michny 6, 8, 9, ul. Niecałej 6, 10, 14, ul. Suchej 10 i Jeleniogórskiej 3. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje między innymi dostawę i montaż fabrycznie nowych paneli fotowoltaicznych, wykonanie instalacji, podłączenie instalacji do sieci elektrycznej, przeprowadzenie wszelkich przewidzianych wymaganiami Zamawiającego i przepisami prawa odbiorów, pomiarów i prób warunkujących rozruch, przekazanie instalacji fotowoltaicznej do użytkowania i eksploatacji, w tym zgłoszenie do OSD, przeszkolenie personelu Zamawiającego, wykonywanie przeglądów gwarancyjnych, serwisów, konserwacji i regulacji dotyczących przedmiotu umowy w okresie gwarancji (bez dodatkowego wynagrodzenia).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp. W niniejszym postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachach budynków mieszkalnych, zlokalizowanych w Gdańsku przy ul. Michny 6, 8, 9, ul. Niecałej 6, 10, 14, ul. Suchej 10.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje między innymi dostawę i montaż fabrycznie nowych paneli fotowoltaicznych, wykonanie instalacji, podłączenie instalacji do sieci elektrycznej, przeprowadzenie wszelkich przewidzianych wymaganiami Zamawiającego i przepisami prawa odbiorów, pomiarów i prób warunkujących rozruch, przekazanie instalacji fotowoltaicznej do użytkowania i eksploatacji, w tym zgłoszenie do OSD, przeszkolenie personelu Zamawiającego, wykonywanie przeglądów gwarancyjnych, serwisów, konserwacji i regulacji dotyczących przedmiotu umowy w okresie gwarancji (bez dodatkowego wynagrodzenia).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w Gdańsku przy ul. Jeleniogórskiej 3
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje między innymi dostawę i montaż fabrycznie nowych paneli fotowoltaicznych, wykonanie instalacji, podłączenie instalacji do sieci elektrycznej, przeprowadzenie wszelkich przewidzianych wymaganiami Zamawiającego i przepisami prawa odbiorów, pomiarów i prób warunkujących rozruch, przekazanie instalacji fotowoltaicznej do użytkowania i eksploatacji, w tym zgłoszenie do OSD, przeszkolenie personelu Zamawiającego, wykonywanie przeglądów gwarancyjnych, serwisów, konserwacji i regulacji dotyczących przedmiotu umowy w okresie gwarancji (bez dodatkowego wynagrodzenia), przygotowania rysunków zawierających rzut kondygnacji z naniesioną lokalizacją urządzeń oraz przekroju z naniesionymi trasami przebiegu kabli