See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Maków Podhalański w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Przyjęcie i zagospodarowanie zebranych odpadów komunalnych zmieszanych, selektywnie zebranych odpadów komunalnych i bioodpadów, pochodzących z terenu Gminy Maków Podhalański. Odpady zmieszane (niesegregowane) dostarczone przez Zamawiającego (zebrane z terenu Gminy Maków Podhalański przez Przedsiębiorcę świadczącego usługi w zakresie zbierania odpadów) powinny trafić bezpośrednio do instalacji komunalnej. Odpady selektywne dostarczone przez Zamawiającego (zebrane z terenu Gminy Maków Podhalański przez Przedsiębiorcę świadczącego usługi w zakresie zbierania odpadów) powinny trafić do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, spełniającej wymagania określone w przepisach szczegółowych, m.in ustawa z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (Dz.U.2023 r. poz. 1587 ze zm.), ustawa z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U.2024 r. poz. 399 ze zm.) oraz aktualny Plan Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego. Orientacyjna ilość zebranych odpadów komunalnych, którą Zamawiający przewiduje odebrać od mieszkańców Gminy Maków Podhalański w okresie obowiązywania umowy z Wykonawcą odbierającym dostarczone odpady wyniesie około 5076,50 Mg.
Vorherige Bekanntmachung: 655917-2024
Interne Kennung: GK.271.1.29.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 03 01
Beschreibung: Zadanie 1 – Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 03 01
Interne Kennung: GK.271.1.29.2024.1
Menge: 2 000 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Zagospodarowanie bioodpadów o kodach: 20 01 08, 20 02 01
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Zagospodarowanie bioodpadów o kodach: 20 01 08, 20 02 01
Interne Kennung: GK.271.1.29.2024.2
Menge: 400 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 20 01 39, 20 01 40, 15 01 04, 15 01 02.
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 20 01 39, 20 01 40, 15 01 04, 15 01 02.
Interne Kennung: GK.271.1.29.2024.3
Menge: 450 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 15 01 01, 20 01 01
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 15 01 01, 20 01 01
Interne Kennung: GK.271.1.29.2024.4
Menge: 65 Tonnen
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 15 01 07, 20 01 02
Beschreibung: Zadanie 5 - Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 15 01 07, 20 01 02
Interne Kennung: GK.271.1.29.2024.5
Menge: 300 Tonnen
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 20 03 07, 16 01 03, 17 01 07, 17 02 02, 20 01 10, 20 01 11, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 25, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 31*, 20 01 32, 20 01 33*, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36, 20 01 99, 20 03 99
Beschreibung: Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 20 03 07, 16 01 03, 17 01 07, 17 02 02, 20 01 10, 20 01 11, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 25, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 31*, 20 01 32, 20 01 33*, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36, 20 01 99, 20 03 99
Interne Kennung: GK.271.1.29.2024.6
Menge: 1 861,5 Tonnen