2. Verfahren
Verfahren
Titel: Media inkoop en advies
Beschreibung: De vraag die vanuit de provincie Utrecht in de markt zal worden gezet betreft de inkoop van mediaruimte en -advies. De te contracteren dienstverlening bestaat concreet uit: de inkoop van mediaruimte en -advies. Hieronder vallen de volgende uitingen in print: a) Betaalde redactie: maandelijkse pagina in alle lokale huis-aan-huis kranten in de Provincie Utrecht.; De maandelijkse pagina dient ook als digitaal toegankelijke pdf te worden aangeleverd om te kunnen worden gepubliceerd op de website van de provincie. De volgende diensten zijn mogelijk maar worden zelden of nauwelijks verstrekt, maar worden toch genoemd voor het geval dat, en mogen dan onder de raamovereenkomst worden afgenomen: b) Advertenties on- en offline: subsidieverstrekkingen/ ter kennisgevingen/ter visieleggingen/ inspraakprocedures, etc; Expliciet buiten de scope van de Opdracht vallen de volgende elementen: - De online arbeidsmarktcommunicatie m.b.t. vacatures. Hiervoor is er reeds een contract met een leverancier. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt voor de contractperiode inclusief verlengingen € 1.800.000. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt dan ook dit bedrag. Bij het bereiken van deze waarde wordt de Overeenkomst beëindigd.
Interne Kennung: 22385
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure Deze procedure begint met een aankondiging van de opdracht (via TenderNed) in het EU-publicatieblad. De procedure kent één ronde, waarin alle inschrijvers (aanbieders die inschrijven met een offerte) direct een offerte kunnen indienen. De inschrijvers en de inschrijvingen (offertes) beoordeelt u tegelijkertijd. Een inschrijver moet voldoen aan eventueel gestelde geschiktheidseisen. Er mogen op hen geen uitsluitingsgronden van toepassing zijn. U gunt de opdracht op basis de beste prijs-kwaliteitsverhouding, de laagste prijs, of op laagste kosten op basis van kosteneffectiviteit. Indien u niet kiest voor de beste prijs-kwaliteitsverhouding maar één van de andere twee criteria dient u die keuze te motiveren in de aanbestedingsstukken. Onderhandelen is niet toegestaan. Voordelen: Veel concurrentiedruk op inschrijvers. De hele markt kan inschrijven. Objectief, transparant en niet-discriminerend. Nadelen: Strak beschreven procedure, weinig vrijheid bij het inrichten van de procedure. Redelijk lange procedure met voorgeschreven minimumtermijnen, zeker in verhouding tot nationale procedures. Mogelijk worden (te) veel offertes ingediend. Hoge procedurekosten (onder meer vanwege veel offertes), zowel voor aanbestedende dienst als voor inschrijvers. Onderhandelen is niet toegestaan. Eigen ervaringen met leverancier kunnen niet betrokken worden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Onder media inkoop wordt in dit geval verstaan: de tegen betaling verkregen ruimte in de diverse media en communicatiemiddelen zoals hieronder verder omschreven. Die mediaruimte is bedoeld om mededelingen te doen in opdracht van de Aanbestedende Dienst, al dan niet op basis van wettelijke bepalingen. De aanbestedende dienst merkt hierbij op dat de scope voor media inkoop zich voor het merendeel richt op print. Voor de uitingen in print en online geldt dat opdrachtnemer hiervan de vormgeving uitvoert in de huisstijl van provincie Utrecht. Bij de inzet van campagnes wil de Aanbestedende dienst incidenteel gebruik kunnen maken van advies over de inzet van media in brede zin. Het doelgroepbereik moet, indien gewenst, aangetoond kunnen worden. Het gaat hier om de volgende uitingen in print: a) Betaalde redactie: maandelijkse pagina in alle lokale huis-aan-huis kranten in de Provincie Utrecht; De maandelijkse pagina dient ook als digitaal toegankelijke pdf te worden aangeleverd om te kunnen worden gepubliceerd op de website van de provincie. Digitale toegankelijkheid zorgt ervoor dat iedereen mee kan doen op internet. Ook mensen met een functionele beperking. Dit stelt bepaalde eisen aan de websites en documenten. Sinds 2020 is digitale toegankelijkheid wettelijk verplicht voor alle overheidsorganisaties. Die verplichting geldt ook voor de websites, het intranet en de apps van Provincie Utrecht. En ook voor alle documenten die online gepubliceerd worden. De volgende diensten zijn mogelijk maar worden zelden of nauwelijks verstrekt, maar worden toch genoemd voor het geval dat, en mogen dan onder de raamovereenkomst worden afgenomen: b) Advertenties on- en offline: subsidieverstrekkingen/ ter kennisgevingen/ter visieleggingen/ inspraakprocedures, etc; Expliciet buiten de scope van de Opdracht vallen de volgende elementen: - De online arbeidsmarktcommunicatie m.b.t. vacatures. Hiervoor is er reeds een contract met een leverancier. Er zijn geen verdere opties opgenomen.