See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi przewozu regularnego wykonywanej w ramach lokalnego transportu zbiorowego na liniach autobusowych funkcjonujących w ramach systemu komunikacji miejskiej łączącego obszar Gmin Góra Kalwaria, Lesznowola, Piaseczno i Prażmów z Warszawą.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi przewozu regularnego wykonywanej w ramach lokalnego transportu zbiorowego na liniach autobusowych funkcjonujących w ramach systemu komunikacji miejskiej łączącego obszar obszar Gmin Góra Kalwaria, Lesznowola, Piaseczno i Prażmów z Warszawą ”, w liczbie 7 271 347 (słownie: siedem milionów dwieście siedemdziesiąt jeden tysięcy trzysta czterdzieści siedem) +8%/-8% (plus osiem/ minus osiem procent) wozokilometrów, zwanych dalej także „wozokm”.
Vorherige Bekanntmachung: 73617-2026
Interne Kennung: 218/2025/FZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001