2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalizace vnitřní správy a řízení dokumentů Univerzity Hradec Králové
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání, implementace, zprovoznění a následná podpora a rozvoj nového systému elektronické spisové služby (eSSL), který nahradí stávající řešení používané zadavatelem. Nová eSSL budou plně v souladu s požadavky právních předpisů a jiných aplikovatelných normativních předpisů, zejména: • zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů; • vyhlášky č. 259/2012 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby, ve znění pozdějších předpisů; • Národního standardu pro elektronické systémy spisové služby (NSESSS) https://mv.gov.cz/clanek/narodni-standard-pro-elektronicke-systemy-spisove-sluzby.aspx; • zákona č. 250/2017 Sb., o elektronické identifikaci, ve znění pozdějších předpisů; • zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících zákonů (zákon o kybernetické bezpečnosti), ve znění pozdějších předpisů; • zákona č. 297/2016 Sb., o službách vytvářejících důvěru pro elektronické transakce, ve znění pozdějších předpisů; 2 • zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: Digitalizace vnitřní správy a řízení dokumentů Univerzity Hradec Králové
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci.