2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en Vervanging OVL gemeenten Maasdriel en Zaltbommel 2026-2030
Beschreibung: Deze Opdracht is opgesteld ten behoeve van het contracteren van een Opdrachtnemer waarmee de Opdrachtgevers, Gemeente Maasdriel en Gemeente Zaltbommel, een contract wenst af te sluiten voor het onderhoud en vervanging van de Openbare Verlichting in de periode 2026 t/m 2030. De Opdrachtgevers besteden gezamenlijk aan en gaan ieder met de winnende inschrijver een individueel contract aan. €3.500.000
Interne Kennung: 1436628
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 71318100 Dienstleistungen für Lichttechnik und Tageslichttechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gemeente Maasdriel en Zaltbommel
Beschreibung: Zie Leidraad € 3.500.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Leidraad en RAW Overeenkomst