See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów dla Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa serwerów do rozbudowy klastra obliczeniowego dla Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 865440-2025
Interne Kennung: WMiNI/PP-20/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Sposób przygotowania i złożenia oferty określono w Rozdziale XIV SWZ, 2) Komunikacja zamawiającego z wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej dostępnej pod adresem https://platformazakupowa.pl 3) Postępowanie prowadzone w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001