2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Brede Voorziening Ammerstol: aannemersselectie Design & Build (UAV-gc 2025)
Beschreibung: De gemeente Krimpenerwaard is voornemens vervangende nieuwbouw te realiseren voor de Brede Voorziening te Ammerstol (Basisschool De Kromme Draai, kinderopvang en de bibliotheek). De Aanbestedende Dienst is van plan één inschrijver te selecteren, die de opdracht krijgt voor de uitwerking van het ontwerp en de realisatie van deze Brede Voorziening, en heeft hiertoe een Europees Concurrentiegerichte Dialoog uitgeschreven. Zie de leidraad
Interne Kennung: 2250466
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71323200 Planung von Werksanlagen, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Design & Build - 1 perceel
Beschreibung: De aanbesteding wordt georganiseerd in één perceel. Zie de selectieleidraad
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71323200 Planung von Werksanlagen, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung