See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Hurtowa dostawa oleju napędowego dla Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Radzyniu Podlaskim S.A. w okresie od 02.05.2025 do 31.05.2026 roku.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest hurtowy zakup wraz z dostawą oleju napędowego do zbiorników stacji paliw Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Radzyniu Podlaskim S.A. w ilości 6 000 000 litrów. Przedmiotem zamówienia jest olej napędowy standardowy letni, przejściowy i zimowy. Zamawiający zakupione paliwo wykorzystuje na potrzeby własne oraz na sprzedaż wszelkie zapisy w koncesji.
Vorherige Bekanntmachung: 11214-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134000 Gasöle
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1/2025
Menge: 6 000 000 Liter