2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Wmo hulpmiddelen de Liemerse gemeenten
Beschreibung: De Liemerse gemeenten (Duiven, Westervoort, Zevenaar) hebben een overeenkomst voor Wmo hulpmiddelen die afloopt per 1 april 2027. Zij zijn daarom voornemens om in de loop van 2026 een nieuwe aanbesteding te doorlopen om een nieuwe raamovereenkomst af te sluiten voor deze dienstverlening. Doesburg is eveneens betrokken bij dit proces, aangezien zij naar verwachting in 2029 zal fuseren met de Liemerse gemeenten. Doesburg is momenteel geen deelnemer aan dezelfde overeenkomst als de andere gemeenten en beraadt zich nog op het beste moment om in te stappen. Ter voorbereiding op de aanbesteding willen wij de markt raadplegen. U bent immers deskundig op het gebied van leveren en onderhouden van Wmo-hulpmiddelen. In de marktconsultatie vragen we aan marktpartijen informatie die ons kan helpen bij de uitwerking van de aanbesteding. En daarmee kan bijdragen aan de kwaliteit van de aanbesteding. We hopen met deze marktconsultatie dan ook informatie te verkrijgen en inzichten op te doen die we in de aanbesteding kunnen gebruiken om de best passende oplossing te contracteren. Als u geïnteresseerd bent en denkt een bijdrage te kunnen leveren, dan bent u van harte uitgenodigd om deel te nemen aan deze marktconsultatie. De aanbesteding publiceren we naar verwachting in Q3 van 2026. 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Liemerse gemeenten (Duiven, Westervoort, Zevenaar) hebben een overeenkomst voor Wmo hulpmiddelen die afloopt per 1 april 2027. Zij zijn daarom voornemens om in de loop van 2026 een nieuwe aanbesteding te doorlopen om een nieuwe raamovereenkomst af te sluiten voor deze dienstverlening. Doesburg is eveneens betrokken bij dit proces, aangezien zij naar verwachting in 2029 zal fuseren met de Liemerse gemeenten. Doesburg is momenteel geen deelnemer aan dezelfde overeenkomst als de andere gemeenten en beraadt zich nog op het beste moment om in te stappen. Ter voorbereiding op de aanbesteding willen wij de markt raadplegen. U bent immers deskundig op het gebied van leveren en onderhouden van Wmo-hulpmiddelen. In de marktconsultatie vragen we aan marktpartijen informatie die ons kan helpen bij de uitwerking van de aanbesteding. En daarmee kan bijdragen aan de kwaliteit van de aanbesteding. We hopen met deze marktconsultatie dan ook informatie te verkrijgen en inzichten op te doen die we in de aanbesteding kunnen gebruiken om de best passende oplossing te contracteren. Als u geïnteresseerd bent en denkt een bijdrage te kunnen leveren, dan bent u van harte uitgenodigd om deel te nemen aan deze marktconsultatie. De aanbesteding publiceren we naar verwachting in Q3 van 2026.
Interne Kennung: 1