226116-2026 - Wettbewerb
Belgien – Werkstattausrüstung – Raamovereenkomst voor de levering van gereedschappen en werkplaatstoebehoren aan de diensten van VDAB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van gereedschappen en werkplaatstoebehoren aan de diensten van VDAB
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft een opdracht van leveringen van gereedschappen en toebehoren naar gelang onze behoeften, ten behoeve van diverse beroepsopleidingen en facility van VDAB. De opdracht is opgedeeld in volgende twee percelen: • Perceel 1 - Algemeen gereedschap en werkplaatstoebehoren • Perceel 2 - Gereedschap voor CNC / verspaning
Interne Kennung: 2026/980/INK/CC/EJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/980/INK/CC/EJ - Levering van algemeen gereedschap en werkplaatstoebehoren
Beschreibung: Levering van Algemeen gereedschap en werkplaatstoebehoren
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026/980/INK/CC/EJ - Levering van gereedschap voor CNC / verspaning
Beschreibung: Levering van gereedschap voor CNC / verspaning
Interne Kennung: 2