2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Prokuratury Okręgowej w Katowicach i podległych jej jednostek oraz członków ich rodzin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Prokuratury Okręgowej w Katowicach i podległych jej jednostek oraz członków ich rodzin. Jednostki podległe: 1) Prokuratura Rejonowa w Bytomiu 2) Prokuratura Rejonowa w Chorzowie 3) Prokuratura Rejonowa Katowice-Południe w Katowicach 4) Prokuratura Rejonowa Katowice-Północ w Katowicach 5) Prokuratura Rejonowa Katowice-Wschód w Katowicach 6) Prokuratura Rejonowa Katowice-Zachód w Katowicach 7) Prokuratura Rejonowa w Mikołowie 8) Prokuratura Rejonowa w Mysłowicach 9) Prokuratura Rejonowa w Pszczynie 10) Prokuratura Rejonowa w Siemianowicach Śląskich 11) Prokuratura Rejonowa w Tychach 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Rozdziale IV SWZ , w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz projektowanych istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: 3015-7.261.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Prokuratury Okręgowej w Katowicach i podległych jej jednostek oraz członków ich rodzin. Jednostki podległe: 1) Prokuratura Rejonowa w Bytomiu 2) Prokuratura Rejonowa w Chorzowie 3) Prokuratura Rejonowa Katowice-Południe w Katowicach 4) Prokuratura Rejonowa Katowice-Północ w Katowicach 5) Prokuratura Rejonowa Katowice-Wschód w Katowicach 6) Prokuratura Rejonowa Katowice-Zachód w Katowicach 7) Prokuratura Rejonowa w Mikołowie 8) Prokuratura Rejonowa w Mysłowicach 9) Prokuratura Rejonowa w Pszczynie 10) Prokuratura Rejonowa w Siemianowicach Śląskich 11) Prokuratura Rejonowa w Tychach 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w IV Rozdziale SWZ, w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz projektowanych istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na przedłużeniu okresu obowiązywania umowy na okres kolejnych 12 miesięcy, następujących bezpośrednio po zakończeniu okresu podstawowego (36 m-cy), na warunkach zaproponowanych przez Wykonawcę, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza w przedmiotowym postępowaniu. 2. Zamawiający, w terminie co najmniej 6 miesięcy przed końcem 36-miesięcznego okresu ubezpieczenia, może złożyć Wykonawcy pisemne oświadczenie o tym, że będzie korzystał z prawa opcji, jeśli wskaźnik szkodowości pełnej nie przekroczy 80%. 3. Wskaźnik szkodowości, o którym mowa w ust. w 2 zostanie określony w Raporcie z przebiegu szkodowości, który przedstawi Wykonawca niezwłocznie po otrzymaniu wniosku Zamawiającego; Zamawiający wystąpi z pisemnym wnioskiem do Wykonawcy o przedstawienie Raportu z przebiegu szkodowości w terminie co najmniej 7 miesięcy przed końcem 36-miesięcznego okresu ubezpieczenia. 4. W przypadku braku skorzystania przez Zamawiającego z niniejszego prawa opcji, umowa wygasa z końcem okresu obowiązywania zamówienia podstawowego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. ZAMÓWIENIA UZUPEŁNIAJĄCE 1. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie trwania umowy zamówienia wybranemu w niniejszym postępowaniu Wykonawcy, które będzie polegać na powtórzeniu usług podobnych do zamówienia podstawowego, stanowiących do 40% zamówienia podstawowego. Zamówienie udzielane będzie na usługi zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego w trybie zamówienia z wolnej ręki, po spełnieniu przesłanek z art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp. 2. Udzielenie zamówienia w trybie, o którym mowa w pkt 1 powyżej, polegać będzie na powtórzeniu podobnych zamówień co zamówienia podstawowe, a ich zakres będzie zgodny z pierwotnym opisem przedmiotu zamówienia podstawowego, tj. objętego przeprowadzanym przetargiem nieograniczonym. 3. Warunki, na jakich zamówienie (powtórzenie podobnych usług) zostanie udzielone: w przypadku wyczerpania kwoty umowy, w przypadku przedłużającej się procedury udzielenia kolejnego zamówienia w procedurze otwartej, przez co należy rozumieć również brak rozstrzygnięcia postępowania w takiej procedurze, celem zabezpieczenia niezbędnego wykonawstwa usług oraz w przypadku powierzania Wykonawcy usług stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do usług realizowanych przez innego Wykonawcę, udzielenie zamówienia zostanie poprzedzone przeprowadzeniem postępowania w trybie z wolnej ręki, po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą.