See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków oraz terenów zewnętrznych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy w dwóch częściach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków oraz terenów zewnętrznych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, wraz z prawem opcji i w podziale na dwie części zamówienia: 1) Część 1 – strefa wschodnia - sprzątanie utwardzonych i nieutwardzonych nieruchomości gruntowych, Mycie hal garażowych 1 razy w roku, dostawa i/lub wymiana piachu w obiektach małej architektury zlokalizowanych na nieruchomościach gruntowych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy. 2) Część 2 – strefa zachodnia - sprzątanie utwardzonych i nieutwardzonych nieruchomości gruntowych, Mycie hal garażowych 1 razy w roku, dostawa i/lub wymiana piachu w obiektach małej architektury zlokalizowanych na nieruchomościach gruntowych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy. 3) Prawo opcji - koszenie trawy na nieruchomościach nieutwardzonych gruntowych wraz z terenem przyległym do budynków (wrzesień), przycinanie żywopłotu 1 raz w roku (maj).
Vorherige Bekanntmachung: 614621-2024
Interne Kennung: ZP.261.20.2024.MN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Strefa Wschodnia
Beschreibung: sprzątanie utwardzonych i nieutwardzonych nieruchomości gruntowych, Mycie hal garażowych 1 razy w roku, dostawa i/lub wymiana piachu w obiektach małej architektury zlokalizowanych na nieruchomościach gruntowych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90911200 Gebäudereinigung, 77314100 Anlegen von Rasen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji - koszenie trawy na nieruchomościach nieutwardzonych gruntowych wraz z terenem przyległym do budynków (wrzesień), przycinanie żywopłotu 1 raz w roku (maj).
Los: LOT-0002
Titel: Strefa Zachodnia
Interne Kennung: część 2