226313-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Fällen von Bäumen – Běžné kácení stromů a řez dřevin MT 4
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBěžné kácení stromů a řez dřevin MT 4
BeschreibungPředmětem je provádění kácení stromů, zdravotních a výchovných řezů včetně odstranění pařezů a štěpkování s likvidací odpadu pro zajištění kompletní péče o stromy na pozemcích státu ve správě ŘSD s. p. a v okolí dálnic D6 a D7 a silnic I. třídy. Rozsah služeb vychází vždy z aktuálního stavu sledovaných dřevin, přičemž přesný rozsah zásahů na jednotlivých stromech bude předem stanoven technickým dozorem služeb včetně vyznačování konkrétních stromů určených ke kácení a k bezpečnostním řezům v terénu. Mapováním stromů byla zjištěna potřeba intenzivnější péče o dřeviny a v případě potřeby i jejich odstraňování tak, aby jejich cílový stav byl bezpečný z hlediska dopravy a péče o pozemky, stabilní a co nejjednodušší pro další následnou provozní péči.
Interne Kennung08PU-003916
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen