2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup preparatów do utrzymania czystości, usuwania graffiti oraz artykułów chemii gospodarczej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów do utrzymania w czystości pojazdów kolejowych, preparatów do usuwania graffiti oraz artykułów chemii gospodarczej przeznaczonej do utrzymania w czystości pomieszczeń biurowych i socjalnych. 2. Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań: 1) zadanie nr 1 – obejmuje dostawę płynów do mycia zewnętrznego pudeł elektrycznych zespołów trakcyjnych, 2) zadanie nr 2 – obejmuje dostawę płynu czyszcząco dezynfekującego, płynu skoncentrowanego do mycia szyb, zapachu do WC, płynu do mycia podłóg, płynu do usuwania owadów z czół pojazdów kolejowych, płynu do zabezpieczania pudeł pojazdów kolejowych przed zabrudzeniem, płynu do prania tapicerki, 3) zadanie nr 3 – obejmuje dostawę chemii gospodarczej, akcesoriów do środków czystości i produktów papierowych do czyszczenia taboru, 4) zadanie nr 4 – obejmuje dostawę preparatów do usuwania graffiti, 5) zadanie nr 5 – obejmuje dostawę płynu do mycia podłóg, płynu do mycia szyb w pomieszczeniach biurowych i socjalnych, 6) zadanie nr 6 – obejmuje dostawę chemii gospodarczej, akcesoriów do środków czystości i produktów papierowych do sprzątania pomieszczeń biurowych i socjalnych 3. Szczegółowy zakres, wymagania oraz sposób realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 1-6 został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, które odwołują się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych rozwiązaniom opisywanym w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, wskazanym w SWZ i załącznikach jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane w SWZ i załącznikach. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych, Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 4 SWZ (jeżeli dotyczy) oraz w Rozdziale IX ust. 1 pkt 3) SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z zapisami art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowego środka dowodowego w postaci Szczegółowych wymagań dla asortymentów w zakresie zadania nr 1-6 stanowiących załączniki nr 1-1.5 do SWZ, aktualnych kart charakterystyki i instrukcji stosowania oraz wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 4 SWZ (jeżeli dotyczy). Powyższe wezwanie nie ma zastosowania w przypadku, gdy pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania – podstawa prawna art. 107 ust. 3 ustawy Pzp.
Interne Kennung: MWZ1.27.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowy opis, zakres, wymagania, dokumenty, które Wykonawca zobowiązany jest złożyć z ofertą, sposób przygotowania ofert oraz zasady ich oceny zostały zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Specyfikacja Warunków Zamówienia zostanie zamieszczona na Platformie Zakupowej „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. pod adresem: https://km.eb2b.com.pl i pod nazwą postępowania „Zakup preparatów do utrzymania czystości, usuwania graffiti oraz artykułów chemii gospodarczej” znak: MWZ1.27.19.2026.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 19520000 Kunststoffprodukte, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39811300 Deodorantien, 33741100 Handreiniger, 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher, 39514200 Trockentücher, 39830000 Reinigungsmittel, 44512300 Hämmer, 39831200 Detergenzien, 18424000 Handschuhe, 39224330 Eimer, 39713431 Zubehör für Staubsauger, 39224320 Schwämme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa płynów do mycia zewnętrznego pudeł elektrycznych zespołów trakcyjnych.
Beschreibung: 1. Zadanie nr 1 obejmuje dostawę płynów do mycia zewnętrznego pudeł elektrycznych zespołów trakcyjnych. 2. Szczegółowy opis, rodzaj oraz ilość zamawianego asortymentu zawarty został w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: MWZ1.27.19.2026 - Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 39830000 Reinigungsmittel, 39831200 Detergenzien
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa płynu czyszcząco dezynfekującego, płynu skoncentrowanego do mycia szyb, zapachu do WC, płynu do mycia podłóg, płynu do usuwania owadów z czół pojazdów kolejowych, płynu do zabezpieczania pudeł pojazdów kolejowych przed zabrudzeniem, płynu do prania tapicerki.
Beschreibung: 1. Zadanie nr 2 obejmuje dostawę płynu czyszcząco dezynfekującego, płynu skoncentrowanego do mycia szyb, zapachu do WC, płynu do mycia podłóg, płynu do usuwania owadów z czół pojazdów kolejowych, płynu do zabezpieczania pudeł pojazdów kolejowych przed zabrudzeniem, płynu do prania tapicerki. 2. Szczegółowy opis, rodzaj oraz ilość zamawianego asortymentu zawarty został w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: MWZ1.27.19.2026 - Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 39830000 Reinigungsmittel, 39831200 Detergenzien, 39811300 Deodorantien
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa chemii gospodarczej, akcesoriów do środków czystości i produktów papierowych do czyszczenia taboru.
Beschreibung: 1. Zadanie nr 3 obejmuje dostawę chemii gospodarczej, akcesoriów do środków czystości i produktów papierowych do czyszczenia taboru. 2. Szczegółowy opis, rodzaj oraz ilość zamawianego asortymentu zawarty został w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: MWZ1.27.19.2026 - Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 39830000 Reinigungsmittel, 39831200 Detergenzien, 39811300 Deodorantien, 19520000 Kunststoffprodukte, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 33741100 Handreiniger, 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher, 39514200 Trockentücher, 44512300 Hämmer, 18424000 Handschuhe, 39713431 Zubehör für Staubsauger, 39224330 Eimer
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa preparatów do usuwania graffiti.
Beschreibung: 1. Zadanie nr 4 obejmuje dostawę preparatów do usuwania graffiti. 2. Szczegółowy opis, rodzaj oraz ilość zamawianego asortymentu zawarty został w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: MWZ1.27.19.2026 - Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 39830000 Reinigungsmittel
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa płynu do mycia podłóg, płynu do mycia szyb w pomieszczeniach biurowych i socjalnych.
Beschreibung: 1. Zadanie nr 5 obejmuje dostawę płynu do mycia podłóg, płynu do mycia szyb w pomieszczeniach biurowych i socjalnych. 2. Szczegółowy opis, rodzaj oraz ilość zamawianego asortymentu zawarty został w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: MWZ1.27.19.2026 - Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa chemii gospodarczej, akcesoriów do środków czystości i produktów papierowych do sprzątania pomieszczeń biurowych i socjalnych.
Beschreibung: 1. Zadanie nr 6 obejmuje dostawę chemii gospodarczej, akcesoriów do środków czystości i produktów papierowych do sprzątania pomieszczeń biurowych i socjalnych. 2. Szczegółowy opis, rodzaj oraz ilość zamawianego asortymentu zawarty został w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: MWZ1.27.19.2026 - Zadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 39830000 Reinigungsmittel, 39831200 Detergenzien, 39811300 Deodorantien, 19520000 Kunststoffprodukte, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 33741100 Handreiniger, 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher, 39514200 Trockentücher, 18424000 Handschuhe, 39224330 Eimer, 39713431 Zubehör für Staubsauger, 39224320 Schwämme